Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Şubat 2019 Ücretsiz İzmir Atyarışı Tahminlerim (Şenol Türe)


Mutlu pazarlar arkadaslar,

İzmir de bugün keyifli bir yarış programı var. Tüm ayakları kısa kısa yorumlayalim.

1.Ayak : Yeterli seviyede yarış gordugunu düşündüğüm 5-Strabon liderliği alıp bitirebilir. Rakipleri formda jokeyi Özcan ile 4-Lord of Time, düzlüğe kadar rahat tempoda gelen iç kulvardan yarışı çalmaya çalışacak olan 3-Baba Merdan ve rahat kazandigi koşuda jokey hatası ile protesto sonucu ikinciliğe atılan 7-Victory Way olacaktır.

2.Ayak : Önde gitmeyi seven safkanlar 1-Akgun Reis ve 5-Aksakalli nin kazanma mücadelesine sonlarda etkili ataklarla gelecek olan 3-Forever Here nin de katılacağı düşünüyorum.

3. ve 4. Ayak : Bu iki ayakta çok fazla ön plana çıkan atlar goremedim. Sürekli beraber koşup farklı neticeler ile sonuçlanan bu iki ayağında kapatılmasından yanayım.

5.Ayak : Rakiplerine oranla daha formda olan 4-Perfect Runner start ile beraber liderliği alacak ve önde rahatsız edilmeyecektir. Tempoyu kendi temposuna göre ayarlayacak olan safkanin bir beyaz bayrak ayna yaparak kazanmasını bekliyorum, Bankom.

6.Ayak : Bu ayakta 3 safkanı birbirinden ayırt etmeden yazmak istiyorum. 3-Su Gazeli, 8-Erginsoy ve 4-Kara Sovalye rakiplerine oranla daha iyi görünümü ile eşit şansa sahiptirler.

Bol Kazançlar Dileriz...
Hiç yorum yok