Header Ads

YENİ EKLENENLER

15 Şubat 2019 Ücretsiz İzmir Altılı Tahminler (Trapper)


TRAPPER 15 ŞUBAT İZMİR  ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
1.AYAK :  Günün en zor mücadelesi ne kadar çok isim yazarsak o kadar iyi. Sıralamam sırasıyla şablonumdadır.

2.AYAK  Günün ikinci ayağında formsuz ve sorunlu atların toplandığı bir koşu satış-1 mücadele ne kadar çok isim yazarsak o kadar iyi benim favorim İzmir pistini sevip etkili yarışlar çıkaran ve son yarışını sentetikte uzun mesafede dördüncülük elde eden 1-GEZGİNCİ favorim olacaktır. Her ne kadar son yarışlarını bekleneni veremesede 2-SAVAŞ ATI. Dil Bağı ile denenecek olan 4-ÖZÇOCUK favorinin en ciddi rakipleridir. Ön grupta bulunacak olan 5-AÇIK EL sürprizi gerçekleştirebilir.  

3.AYAK:   Maiden yarışta  5-ÖZERBEYİM VE 2-ÇİVRİLLİ ayıramadığım ikili.kuponlarda iki isimde olmalı

4.AYAK : Bu sene ki şartlarını doldurarak şartlı koşularda yem paralarını toplayan 3-PATRONİÇE  yaz sezonunda açık yarışlara kendini hazırlıyor kazanmasını bekliyorum.


5.AYAK :  3-Şart mücadelede yarış gidişatı bakımından 6-BIG EAGLE GIRL bence çok şanslı favormdir. Bu isme ilk rakip olarak gördüğüm isim genelde çim yarışları koşan ve kendini bu mevsimde yarış koşarak çim yarışlarına hazırlayan 4-ŞİRİNYER GÜZELİ son yarışını beğendim.
 1-IMPORRANT ve 3-MISS TUDOR  diğer şanslı isimlerdir.

6.AYAK:  Verdiği aranın ardından yarışlar görerek son koşusunu kazanan 3-FINDIKKIRAN tekrar bu rakiplerini geçmesini bekliyorum alternatif tek adayımdır. Rakip yazmak isteyen dostlar
 2-JACOBIN ve 7-SKY LEGEND  değerlendirebilirler.

İZMİR  ALTILI GANYAN ŞABLONUM ;

1.AYAK:   9-2-6-5-4-3-7-1-8

2.AYAK:   1-2-4-5
3.AYAK:   5-2
4.AYAK:   3-PATRONİÇE
5.AYAK:   6-4-1-3
6.AYAK:   3-FINDIKKIRAN /// 2-7

                             

Hiç yorum yok