Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Ocak 2019 Ücretsiz İstanbul Altılı Tahminleri (Furkan Meriç) - KAZANDIRDI


PRATİK NEVZAT: Sahip değişikliğine gittiği son iki koşusundaki performansını çok beğendiğim safkan bu yarışlarında iki isme son ana kadar direnmiş olsa da bu safkanları geçememişti ki bu gayette normal. Bu safkanlar Madrabaz ve Reis Oğlu olduğunu da belirtmek isterim. Kısacası önde kendi temposunu koyduğu zaman son ana kadar rakiplerine büyük direnç gösteren safkan bu kez son yarışlarına oranla çok daha uygun grupta ve istediği tempoyu koyabileceği rakiplerin arasında. Startla beraber aldığı liderliğini son metrelere kadar taşıyıp kazanmasını bekliyorum.

AGERA: Hatırlayacağınız üzere 1500 metre mesafede kazandığı son koşusunda sizlere Banko olarak önerdiğim safkan, beni yanıltmamış ve çok kolay bir birincilik elde etmişti. Bu kez uzayan mesafede start alacak olan safkanın mesafede uzadıkça çok daha iyi koşmasını bekliyorum. Dolayısıyla yarış içerisinde iyi yer tuttuğu takdirde Agera'nın bir kez daha rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum. 1800 metre mesafede start aldığı GRUP-2 Sakarya koşusunu akıllarınıza getirin bu safkanın. Kesinlikle uzayan mesafelerde potansiyelini tam yansıtmasını beklediğim bir isim.

TİNİZ BEYİ: Startla beraber ön tarafa düşeceği bu koşuda muhtemelen üstüne oynayacak isimlerin sayısının az olması lehine safkan 2-3 konumda giderse virajdan sonra liderliği alıp arka gruba dayanabilir. Bu ismi grup içerisinde rakiplerinden bir adım daha önde tutuyor olsam risk almak istemeyen,bu safkanı tutmayan ya da içine sinmeyen her neyse ezecek isimlere tahminlerimde rakip olarak 'dört' isim daha önerdim. Normal şartlarda çok iyi bir yarış bekliyorum bu safkandan ama avantadan isimler çıkarsa grupta dengeler değişeceğini de söylememek olmaz..Ya Tiniz Beyi ya da yelkenler fora .

6.AYAK: 24 gün önce start aldığı son koşuda sizlere favori olarak önerdiğim ve o gün için çok kötü koşan CREED BOY bir kez daha uygun grupta favorimdir. Bu kez ilk yarışındaki jokeyi, eksiksiz hazırlıkları ve ilave Dilbağı aksesuarı ile start alacak olan safkan kazanıp maiden'a veda edebilir. 70 güne yakın aranın ardından bu yıl ki ilk startında koşuyu çok gerilerde takip eden BRAVE WOLF sonlarda çok kuvvetli gelse de yetiştirememişti. Bu kez çok daha hazırlıklı olsan safkan daha farklı koşabilir. Bu iki ismi bir adım daha önde tutmakla birlikte diğer şans verdiğim isimler tahminlerimdedir.

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİM; 

1.AYAK: 10.PRATİK NEVZAT 
2.AYAK: 5.AGERA     
3.AYAK: 7.4.2.8 
4.AYAK: 7.4.2.1.5 
5.AYAK: 1.5.3  
6.AYAK: 5.4.8.9./// 3.2 

Kupon Bedeli: 25 TL


Hiç yorum yok