Header Ads

YENİ EKLENENLER

24 Şubat 2019 Ücretsiz Adana Tahminlerim (Furkan Meriç)


HER AYAK BİR AT


SPARTACUS: Müslüm Çelik ile inanılmaz bir görüntü içerisine giren Spartacus , daha önce ağır kilolar ile bu grupla başa baş koşmuş olsa da kazanmak için yeterli performansı ortaya koyamamıştı. Belki de bundaki en önemli sebeplerden biri start aldığı yarışların 1300 ve 1200 metre mesafede olması olabilir. Bu kez iyi bir dinlenme döneminden geçen ve startla beraber ön tarafa düşecek rakiplerin fazla olması da şansını arttıran safkan kendisini tanıyan jokeyi ile kazanabilir.

ALWAYS FORTH: Bugüne kadar start aldığı üç yarışta da başarılı bir performans ortaya koymasına rağmen mesafe istediği gözlerden kaçmayan özellikle son yarışında virajı epey geride dönmesine rağmen muhteşem sprinti ile dördüncü olurken, biraz daha akıllıca koşturulsa idi kesinkes yarışı kazanıp maiden'a veda ederdi. Bu kez uzun mesafede start alan ve bugün ki binicisi idaresinde hazırlıklarını devam ettiren safkanı banko olarak öneriyorum.


FLYING BIRD: Uzun bir aradan sonra hücumda geç kaldığı ilk startında ikincilikle ayrılan ve ardından çıktığı yarışta yakın ara beşinci olarak ayrılan kısrak bugün tam mesafesinde çok daha iyi koşacaktır. Zaten genel olarak bu grupla start aldığı yarışlarda rakiplerini %80 geride bırakma istatistiğine sahip olan kısrak, eküri avantajı ile iyi koşacaktır.

ŞUBARTAY: Hakan Yıldız ile adeta bütünleşen safkan, esasen son start aldığı yarışta ağır kilosu ile gayet iyi koşmuştu. Bu yarışın ardından 26 gün geri çekilen ve gayette parlak hazırlıklar yapan safkan son galobunda bugün ki binicisi üzerinde 55.6 / 28 HÇ görüntüsü ile gayet sağlıklı bir durumdaydı. Startla beraber önde temposunu koyup kazanabilir.

GÖKKURT: Yani şu atı tek atıp herhalde beklemek kadar stresli bir iş daha olamaz. Kesinlikle amaçsız bir şekilde idare edildiğini düşünüyorum. Bugüne gelecek olursak ; mesafedeki dereceleri ile grubun favorisi olduğunu düşünüyorum. Evet bu mesafede daha önce 31 kez start almış ve 2 kez kazanmış ama zaten genel olarakta zor kazanan bir isim. Her neyse... Startla beraber ön tarafa düşecek isimlerin fazla olmasının yanı sıra, grup içindeki rakiplerinde formsuz ve kendi kalitesinin altında olması şansını arttıran safkan uygun kilosu ile şeytanın bacağını kırabilir.


ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ; 

         
1.AYAK: 3.1.5.9.8 
2.AYAK: 2.ALWAYS FORTH
3.AYAK: 3.7 
4.AYAK: 4.5.2.1 
5.AYAK: 3.2
6.AYAK: 4.1.9 

Kupon Bedeli: 16 TL
                  Evet sevgili arkadaşlar. 2000'e yakın sayfa görüntülenmesinden ( Bu sadece bana ait olan diğer tahminci kardeşlerimin rakamları dahil değil ) DESTEK olanların sayısını söylesem herhalde çok müsanip bir yerleriniz ile gülersiniz.

                  Anlayamıyorum dostlarım, niçin bu kadar uğraş verirken - ve yararlı olmaya çalışırken sizler 4-5 saniyenizi bile almayacak bir destekten kaçınıyorsunuz ?

                  Sanırım tahmin ve yorumları okumanın keyfine vardıktan sonra ,karşınızdaki kişinin EMEĞİNE hiç bir saygı duymadan öylece siteden çıkıyorsunuz. Yani giriş olmasa inanın hiç umrumda olmaz ve zaten tahminlerin önemsenmiyor deyip pek bunu kafaya takmam. 

                  Fakat belli bir kesim var ki ; bunlar sadece biz işimize yarayacak şeyleri bundan alalım, ne de olsa enayi burada yine yazacak mantığı ile hareket ettiğini anlıyorum,düşünüyorum ve hissediyorum. 
Hiç yorum yok