Header Ads

YENİ EKLENENLER

26 Aralik 2018 Ücretsiz İstanbul Altılı Tahminleri (Trapper) - 219 TL KAZANDIRDI


 1.AYAK :  Günün ilk ayağında 1-AGERA koştuğu yarışlarda genellikle beklenti yükseksi kazanması için ama bekleneni veremedi  o müthiş sprintini attığı tek sentetik  yarış ikinciliği ardından ilgileri hedefi yükseltip Grup-2 Sakarya koşusunda koşturdu o günden sonra 45 gün ara verdi ve süper işleriyle bu koşuda rakiplerinden birkaç adım önce olmayı tabi ki de hak ediyor bankomdur.

  2.AYAK  Son yarışını koşup kazanan 5-AYBARS dersek çok büyük ayıp etmiş oluruz çünkü koşmadı kenter şeklinde sanki  yarışta rakipleri yokmuş gibi çok rahat kenter yaparak kazanan bu isim bugünde kazanmaya yakındır favorimdir.1-ÇEKO DAYI bu isim çok dengesiz yarışlar çıkarır yazmakta fayda var.diğer rakipleri ise 6-TİNİZ BEYİ ve 7-MAGİC BULLET olacaktır. 11-THE WORLD İS MINE sürprizi yapabilir.

  3.AYAK:  Son yarışlarında birbirleri ile koşan taylar hep yakın aralarda bitirdiler ben net şu isim favori diyemiyorum.şu dört ismi birbirinden ayıramadım 5-ŞPİLDAT,4-GRASHOS,3-KAYI OVASI,2-FLYING ZEUS bence eşit şansa sahipler.koşunun sürprizini ise 1-WORLD FAST yapabilir.
 4.AYAK:  Kısa vade-6 Erguvan koşusunda 1-MADRABAZ sezonun bu uygun rakiplerinin yanında bitirmesini bekliyorum kalitesi ile bu rakiplerinin birkaç gömlek üzerinde bankomdur.

  5.AYAK:  Koşuda aradan sonra ki iki yarışında da burada sizlere açıklayarak önerdiğim 4-ANANİYA takip listemde ki ilk at olarak burada favorim olacaktır. Bu isme en ciddi rakipler olarak gördüğüm isimler 5-BAGÜRGÜZELİ,2-GÜNYELİ ve 3-SIRILSIKLAM şeklindedir

  6.AYAK:  İlk yarışında tayı çok yormadan güzel bir dördüncülük yapan 1-CREED BOY  bugün  yarışı kazanabilir.5-INVINCIBLE BABY ikincilikler seri yakaladı yazılır.7-MATBAACI  ve 4-HIAWATHA ihmale gelmez. Son olarak da 12-VIAREGGIO  sürpriz yapabilir

  İSTANBUL  ALTILI GANYAN ŞABLONUM ;

1.AYAK:  1-AGERA
2.AYAK:  5-1-6-7-11 
3.AYAK:  5-4-3-2-1 
4.AYAK:  1-MADRABAZ 
5.AYAK:  4-5-2-3 
6.AYAK:  1-5-7-4-12

Hiç yorum yok