Header Ads

YENİ EKLENENLER

1 Nisan 2019 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Son yarışında sizlere favori olarak önerirken yarışı son metrelerde muhteşem sprinti ile kazanıp gönülleri fetheden Alidev'in yanına üç isim önereceğim bugün. İlk şanslı gördüğüm at 7 numaralı FERHATHAN. Aradan sonra yarış görerek form tutan safkan , aradan sonraki üçüncü koşusu olan son yarışında ağır kilosu ile etkili bir sprint atarken mesafe dezavantajından ötürü iyi koşamadığını düşünüyorum. Bugün ideal mesafesinde uygun isimlerin yanında bomboş kilosu ile adından söz ettirebilir. İki aya yakın aranın ardından start aldığı ilk koşuda koşunun temposunu gereksiz yere çok arttırdığından ötürü dama diyen SAVAŞ ATI daha hazırlıklı çıkacağı yarışta ihmale gelmez. Son koşusunda muhteşem bir sprint atan ALİDEV ile BABA DİNO diğer şanslı gördüğüm isimlerdir.

YÜCEDAĞ: Dilbağı aksesuarı ile bambaşka bir görüntü içerisinde olan safkan, İzmir'de katıldığı son yarışı kazanırken gayet dinç bir görüntü içerisindeydi. Koşuda muhtemelen önde istediği tempoyu da kolay şekilde bulacağını düşündüğüm bu ismin,virajdan sonra rakiplerinden sıyrılıp tekrar kazanmasını bekliyorum.


CASAMİRO: Bu gruptaki bin bir çeşit eşeği ayırıp - oyun kurmakla uğraşamam arkadaşlar. Adana kum pistte fena yarışlar çıkartmayan kısrak, bu kez şansını farklı bir pistte deneyecek. 41 Gün geri çekilen ve bu kez ilave Dilbağı aksesuarı ile start alacak olan kısrak, bu yarış için yapmış olduğu 800 metre galobunda iyi görüntü içerisindeydi. Genel itibari ile rakiplerin çok zayıf olduğunu düşünürsek bu grubu geride bırakmaması için hiç bir neden göremiyorum ben. Kısrağı da günün ikinci banko ismi olarak öneriyorum.

MAHPERVERKIZ: Ferdi Kabadayı'dan kurtulduğu her koşuda üzerine koyarak ilerleyen ve ara verdikten sonra start aldığı bu dört koşuda(F.Kabadayı'nın bindiği iki yarış hariç) gayet başarılı neticeler elde etmeyi başaran kısrak uygun kilosu ile favorimdir. Yaşlı kurt Nurettin ile ciddi bir uyum içerisinde olduğunu gördüğümüz kısrak kazanarak günün sürprizini yapabilir. Dikkat.
FAITHFUL WOLFGrup içerisinde çoğu ismin sprinter karaktere sahip olması bugün için şansını bir adım daha arttıran FAITHFUL WOLF , Yılmazhan'ın arkasına sinip sabırlı bir şekilde viraja kadar gidebilirse bu dakikadan sonra yapacağı atakları ile arka gruba zor anlar yaşatabilir. Son yarışında 57 kilo ile H-17 grupta mücadele eden ve daha sert rakiplerin arasında başarılı sonuç elde etmek için çabalayan safkan sürpriz konumda çıktığı bu yarıştan birinci olan ismin 7-8 boy gerisinde kalarak yedinci olarak ayrılmıştı. Bu kez rakiplerinin biraz daha uygunlaştığını düşündüğüm ismin bir adım daha önde tutuyorum.


Merhaba sevgili cazipkupon.com takipçileri.
Bursa programına dilim döndüğü kadar bir şeyler karalamaya çalıştım .Bugün sizler ayrı bir DESTEK beklediğimi belirtmek isterim. 5-10 saniyenizi ayırıp bizlerin emeğini hor görmezseniz inanın çok sevinirim. Kendimi iyi hissetmediğim halde kıramadığım arkadaşlarım için yorum yazma çabası içine girdim. Sizlerde verilen emeği boşa çıkartmayıp DESTEKLERİNİZİ esirgemeyin.


Mutlu Haftalar ve iyi okumalar.
Saygılar....


BURSA ALTILI TAHMİNLERİ ; 
         
1.AYAK:  7.6.9.5
2.AYAK:  8.YÜCEDAĞ
3.AYAK:  3.CASAMIRO
4.AYAK:  3.1.4.6
5.AYAK:  4.7.8   
6.AYAK:  8.6.7.9.1.2.10.3.5  

Hiç yorum yok