Header Ads

YENİ EKLENENLER

14 Mart 2019 Ücretsiz İzmir Tahminleri (Furkan Meriç)


🐎 🐎  Sevgili yarışsever dostlarım İzmir programı ile ilgili yazıma başlamadan önce yine ara ara sizlere dem vurduğum konudan söze girmek istiyorum. 
             İzmir programına dilim döndüğünce yorumlar yapmaya çalıştım. Başarılı oluruz ya da olamayız bilmiyorum. Fakat siteden çıkarken ''Destek'' olmayı unutmamanızı rica ediyorum sizlerden. 
             Şimdiden tüm destek olan dostlarıma teşekkür ederim. Hepinize bol kazançlı günler..


1.AYAK: Günün açılış ayağında zor bir koşu ile başlayacak olmamıza rağmen üç ismi diğer rakiplerine oranla bir adım önde tutuyorum ve ayırmadan yazacağım. Kim bunlar? 
Muhtemelen startla beraber önde süratli bir grubun liderliği alma mücadelesine girişilecek ilk metrelerde bu pistteki bugün ki jokeyi ile harika koşular çıkartan ANİTA BLAKE sprint mesafesini ayarlaması halinde ilk şanslı isimdir. Ara verdikten sonra toparlanma aşamasında olduğu gözlerden kaçmayan FERFORJE son yarışında koşunun tüm yükünü çekmiş ve yarışın son anına kadar rakiplerine zor anlar yaşatmıştı. Bu kez kilo avantajı ile kısalan mesafede iyi netice elde edebilir. Bir türlü kazanma başarısı gösteremeyen İKSİR ise , kendisine uygun rakipler ve sert bir tempo bulmuş. Kazanır mı yine yetiştiremez mi bilmiyorum ama bu kısrağı da ekleyeceğim.

     
DREAM SOLDİER: Yarış hayatının ilk startında makine de ''10 boy'' oyalanan ve aleyhine şartlarda dahi son ana kadar iyi bir yarış ortaya koyan safkan kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyi idaresinde makineden düzgün çıkması halinde kazanmaya çok yakın.


MIZZEN OF TURKEY: İki ayı aşkın aranın ardından start aldığı ilk koşuda Dombra gibi kaliteli bir ismi virajdan sonra yakalayıp geçme savaşını ''400 metre''vermiş olsa da kaliteli ismi bir türlü atlatamayan M.O.T gayet başarılı bir koşu ortaya koymuştu. Form durumu olarak 2018 yılının sonlarına doğru bir düşüş içindeydi ve benim beklentimin çok çok altında yarışlar ortaya koymuştu. Fakat aradan sonra dönüşündeki direnci, rakibine hakim olma isteği ve son ana kadar arka gruba da pes etmeyişi sanırım bu yıl daha farklı bir kimliğe bürünecek izlenimi verdi bende. Bu safkanın uygun rakiplerin arasında kazanmasını bekliyorum.5.AYAK:  Katıldığı son iki  yarışını da kazanma başarısı gösteren WATCH ME, muhtemelen önde yüksek tempoda kaçacak bir çok ismin süratlendireceği yarışta akıcı sprintini atarak koşuyu kazanabilir. Maiden'daki ilk koşusunu kazanırken gayet iyi bir görüntü içerisinde olan POYRAZ DAĞI ve son 14 günlük dönemdeki hazırlıkları ile göz kamaştıran STEEL RUNNER diğer şanslı gördüğüm isimlerdir. Ama bu yarış her yönü ile zor bir koşu olacak. Çıkıp hiç beklemediğimiz bir at burada sürprizde yapabilir. Sizler ilk önce tuttuğunuz atı yazınız arkadaşlar.


PİŞKİN KIZ: Son koşu için yorum yapma gereği duymuyorum arkadaşlar. Birden çok ismin şansının olduğu bir yarış olacaktır muhakkak. Burada son sentetik pist yarışını gücüne ölçü almadığım kısrak, genel olarak daha iyi isimlerin arasından - başarılı koşular ortaya koyarak geliyor. Çim pistte 11 yarışta bir kez birincilik elde etmiş olsa da , 8 kez tabela içerisine yer almayı başardı. Çok başarılı bulduğum aprantisi ile start alacak olması da şansını arttıran kısrağı önce kuponlarımıza işaretleyelim , sonrasında tuttuğunuz atlara çarpı atın.


İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ; 

         
1.AYAK: 8.10.5   
2.AYAK: 5.DREAM SOLDİER 
3.AYAK: 3.MIZZEN OF TURKEY
4.AYAK: 1.2.5  
5.AYAK: 4.5.6
6.AYAK: 1,,4.5.7.6.3.8.14.12.18  


Kupon Bedeli: 19 TL

Hiç yorum yok