Header Ads

YENİ EKLENENLER

24 Mart 2019 Adana Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


QUIN ABA: Koşunun önde tüm yükünü çektiği son startında bir ara kazanacakmış izlenimi vermiş olsa da dıştan ataklarını sıklaştıran Zavallı Çocuk'un hemen arkasında ikinci olarak kalan kısrak arka grup ile de yaklaşık iki saniye ayrılmıştı. Muhtemelen bugünde iç kulvar çekme avantajını en iyi şekilde değerlendirip öne düşecek olan kısrağın kendisini tanıyan jokeyi idaresinde günün açılışını yapmasını bekliyorum.

2.AYAK:  Sevgili dostlarım bu koşu beni en çok zorlayan koşuların başında geldi. Üst tarafta kaliteli isimler mevcutken boş kilolu isimlerin genel performansı biraz gerilerde gibi. Çoğu at ara verip bir yarış gördü ve bir kaç isim ise uzun aradan sonra gelecek. Kum koşuları parlak olup çime çıkacak isimde mevcut. Sadece 2 numaralı CARBONARO isimli safkanın genel itibari ile bu gruptan bir tık üstünde olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki daha önce ara veripte çok etkili uzun metre bir koşusu var. Dolayısıyla bugün kazanma ihtimali olan isimlerin başında geliyor. Yani bu atın ilk başta oyunlarınıza sonra tuttuğunuz kim varsa ekleyin. Karman çorman bir grup olmuş zaten. 


3.AYAK: Son yarışlarında muhteşem bir form yakalayan TAŞKIR , start aldığın son mücadelesi olan Grup-2 koşuda üçüncü olurken H.Budak ile start aldığını belirtmek isterim. Bu kez kendisi ile yıldızı barışık jokeyi ile yarışta boy gösterecek olmasından ötürü favorimdir. Koşularının sık gelmesinden etkilenmediği takdirde bugün için parlak bir yarış çıkartmasını beklediğim ATASOY ise o son yarışlarındaki sert rakiplerinden sıyrılmış durumda. İkili arasında en az hata yapanın kazanmasını bekliyorum.

OĞLUM EREN - FIRE RUNNER: Uzun aradan sonra start aldığı çim pist koşusundaki performansını gayet iyi bulduğum Oğlum Eren Dilbağı taktıktan sonraki her yarışında başarılıydı. Bugün için acaba kumda iyi koşabilir mi düşüncesi aklımda yer edinmiş olsa da yapmış olduğu hazırlıkları çok beğendiğim safkanı ihmal etmeyeceğim. Ara verdikten sonra ilk startında yarışı anlamsız yere çok arkalarda bekleyerek ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım Fıre Runner bugün biraz daha öne yakın gitmesi halinde son yarışından daha iyi netice elde edebilir.

WIND BLAST:  Uzun aradan sonra start aldığı bu yıl ki  ilk koşusunda kısa mesafeden etkilendiğini düşündüğüm bununda yanı sıra sprintine tam kalktığı an istediği yolu bulamayan ve bariyer dibine yerleşen safkan dördüncülük elde ederken gayet iyi bir performans ortaya koymuştu. Bakıyoruz o gün geçtiği ya da başa baş koştuğu isimler Dün A-3 Tendürek koşusunda birinci ve altıncı olmayı başardı. (İzbırakan-Rex)
Son galobunu bugün ki jokeyi idaresinde gerçekleştirirken 1000 metreyi 1.03 derecesi ile sağlıklı görüntü içerisinde olan safkanın kazanmasını bekliyorum.


EVET ARKADAŞLAR,BUGÜN İÇİN SİZLERDEN ÖZEL BİR DESTEK BEKLİYORUM.
İYİ HAZIRLANILMIŞ BİR PROGRAM İLE KARŞI KARŞIYAYIZ. SİZLERDE SİTEMİZE DESTEK OLARAK BİZİM MOTİVASYONUMUZU DAHA YUKARILARA ÇEKEBİLİRSİNİZ.

DESTEK OLAN HERKESE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
MUTLU PAZARLAR. İYİ OKUMALAR


 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ;


1.AYAK: 10.QUIN ABA

2.AYAK: 2.8.6.7.1.10.9.12.5.15.13.14
3.AYAK: 7.1
4.AYAK: 5.1.2
5.AYAK: 12.WIND BLAST
6.AYAK: 7.12.10.9

Kupon Bedeli: 21 TLHiç yorum yok