Header Ads

YENİ EKLENENLER

29 Mart 2019 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Son iki yarışında formunda önemli derecede gelişmeler olan GRAY WOLF uygun rakiplerin arasında favorimdir. Startla beraber ön tarafa düşecek isimlerin fazla olması bugün için şansını arttıran DEMİRALP' ten ise çok farklı bir koşu beklediğimi önemle belirtmek isterim. Orta mesafeli yarışlarda zaman zaman tatminkar neticeler alan safkan gününde ise farklı koşabilir. Uzun aradan sonra yarış görerek form tutmaya çalışan ASLAN MEHMET' in son koşusunda ağır kilosundan etkilendiğini düşünüyorum. Buna rağmen kötü koşmadı. MAGIC IVAILO ise sürpriz ismimdir.

TARIKHAN: Mesafe her ne kadar 1400 metre olsa ve kafamda soru işaretleri kalmış olsa da katıldığı son koşularında üstün performansı ile birincilikler elde etme başarısı gösteren safkan startla beraber ön tarafa düşecek isimlerinde fazla olmasından ötürü sonlarda yapacağı atakları ile kazanmasını bekliyorum.

HIGH DEFINITION: Ankara'da tamamladığı hazırlıkları tatminkar olan safkan 2018 yılının Ekim ayında çalışmalarına başladığı görülüyor. Bu tarihten sonra 4-5 aylık dönemde hazırlıklarına rastlayamadığım ve son galobunu ise bir ay önce bu pistte yaparken 1000 metreyi 1.04.05 ile geçen safkanın bu kadar vasat rakiplerin arasında kazanmasını bekliyorum. Galoplar ile ilgili bir çok sitede yalan yanlış bilgiler mevcut artı bu kadar önce hazırlıklarına başlayan bir atın, o arada kalan uzun dönemde hazırlanmadığını düşünmüyorum.

6.AYAK: İki aylık aranın ardından start aldığı iki koşuda da ağır kilo ile boş kilolu rakiplerine diş geçirmeye çalışan LADY ADİLE bu kez uygun kilosu ve değişen aksesuarı ile farklı koşmasını beklediğim isimdir. Bu rakiplerinden çok daha iyi isimlerle koşma başarısı gösteren ve katıldığı son koşuda uzun mesafeden etkilendiğini düşündüğüm SERPİNTİ üstüne gidilmeden kendi halinde bir performans ortaya koymuştu. Kısalan mesafede iyi koşacaktır. İkili arasında en az hata yapanın kazanmasını bekliyorum.


,
İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ; 
         
1.AYAK: 2.7.1.3
2.AYAK: 10.6.11.7.5.9 
3.AYAK:  5.1.3.4
4.AYAK:  7.TARIKHAN
5.AYAK:  3.HIGH DEFINITION
6.AYAK:  7.10Hiç yorum yok