Header Ads

YENİ EKLENENLER

5 Mart 2019 Ücretsiz Kocaeli Tahminleri (Furkan Meriç)


ALAÇATI AĞASI: Ara verdikten sonra dönüşü muhteşem olan safkan start aldığı güçlü isimlerin arasında başarılı neticeler elde etmeye devam ediyor. Özellikle İzmir 'de son iki koşusu da bu grubu geçmek için yeterli olan Alaçatı Ağası , geçtiğimiz sezon İzmir kum pistte uzun mesafeli yarışlarda da adından söz ettirmiştı .Mesafeyi yadırgamayacagını gördüğümüz bu ismin kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Günün kapanış ayağı ana baba günü resmen. Kalite olarak ağır kilolu isimler ön plana çıksalarda bunlardan bir isim hariç diğerleri kaçak stilde. Dolayısıyla önde yüksek tempoda gitmesini beklediğim bu koşuda kilo indirimine gıdılmeden kendisini tanıyan jokeyı ile start alan Cabbarreıs ilk atımdır .Ama gel gelelim inancım çok yüksek noktalarda değil .Dolayısıyla ben tuttuğum diğer isimleri de işaretleyip en azından son koşuda şansımı biraz daha arttırmak istiyorum .


KOCAELİ TAHMİNLERİM ;

1.AYAK: 4.2
2.AYAK: 2.ALACATI AĞASI
3.AYAK: 4.6.2.1
4.AYAK: 4.1
5.AYAK: 6.3
6.AYAK: 4.6.5.7.10.11


               Sevgili Dostlarım DESTEK olmayı unutmayınız .Bir çok kişi ciddi anlamda ben ve arkadaşlarıma elinden geldiği kadar destek olmaya çalışıyor. Bunu görebiliyorum .Bu kişilere çok teşekkür ederim. Diğer dostlarımızında bu konuda biraz daha Hassas olmalarını temenni ediyorum .
  Kalın sağlıcakla.. Hiç yorum yok