Header Ads

YENİ EKLENENLER

8 Mart 2019 Ücretsiz İzmir Tahminleri (Furkan Meriç)


Merhaba Sevgili Dostlarım;
İki Bankolu ufak bütçeli İzmir tahminim olacaktır. Hepinize bol şanslar dilerim. VAROLHAN
: Esasen bu sene iyi yarışlar çıkartan bir isim. Fakat kazanma yüzdesi olarak baktığımızda performansı rakamlara yansıtmakta güçlük çekiyor. Bugünde start alacağı grup son zamanlarda başa baş koştuğu isimlerden oluşuyor. Kilo farklarını da devreye sokarsak bugün inanılmaz bir avantaja sahip. Mesafe bitiriş derecelerine baktığımızda gruptaki isimler 1.27-1.28 bandında dolaşıyor ki Varolhan'da 1.28 civarı dereceler ile 1400 metrede yarışları mevcut. Kilo faktörünü de ele alırsak grubu geride bırakmaması için hiç bir neden yok. Riskli bir tek olabilir fakat bu kez kazanma vaktinin geldiğini düşünüyorum.


URSULA: Bu kısraktan 2018 yılında ara verip geldikten sonra beklentiler yüksekti. Kaldı ki aradan sonraki yarışında da favori olarak çıkmıştı. Beklentileri karşılayamadığı ilk dört koşusunun ardından , son iki yarışında ise sanki performans olarak biraz kıpırdamala hissettim. Çok çok üst düzey bir isim olduğunu düşünmüyorum,fakat böylesi vasat rakiplerin arasında da bugün muhakkak iyi bir sonuç elde etmeyi başaracaktır. Bu birincilik ya da ikincilik olur onu bilemem ama Ursula'dan bugün iyi bir koşu bekliyorum. 


GÜRBÜZÜN GÜLÜ: Grup içerisinde 1400 metre mesafede derece olarak 1.29-1.31 bandı arasında bitiren dört isim var ve onlardan biri bu kısrak. Start aldığı yarışlarda da genel itibariyle bekleme yarışı yapan bir karakterde. Çok fazla geride bekliyor olması ve ağırkanlı olması dezavantajı. Özellikle son katılmış olduğu 1400 metre mesafede 1.29.70 derecesi ile üçüncü olurken sonlarda çok kuvvetli gelmişti. Bugün üstünde İzmir'in deneyimli jokeylerinden Mustafa Çiçek'in olmasını kendisine avantaj olarak görüyorum. Öne biraz daha yakın giderse eğer sürpriz yapabilir. Dikkat.


İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ; 

         
1.AYAK:  10.VAROLHAN
2.AYAK:  12.URSULA
3.AYAK:  2.5.3  
4.AYAK:  1.3.5
5.AYAK:  9.6.7.2.5.3.4
6.AYAK:  5.3.6.2

Kupon Bedeli: 17 TLHiç yorum yok