Header Ads

YENİ EKLENENLER

8 Mart 2019 Ücretsiz Kocaeli Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Grubun uygunluğu bir kat daha şansını arttıran KILIÇSOY mesafesinde favorimdir. Bu kez daha uygun isimlerin arasında start alacak olan FEHİMAN son yarışında ağır siklet klasmanında sert grupta start almıştı.Bu grupta sürpriz yapabilir. 65 Gün ara ile gelecek olsa da boş kilosu ile BEYREK bu rakiplerini geride bırakıp TV karşısında yarışı izleyenlere ''nerden geldi bu at be '' dedirtebilir. Dikkat.


3.AYAK: Şu koşu bana dün ki İzmir'de  koşulan Fındıkkıran,Mıss Dadaş ve 10 küsur Ganyanla yarışı kazanan Çalıkuşu'nun olduğu grubu hatırlattı. Benim burda favorim Kulaklık aksesuarı ile gemileri yakan,farklılaşan ve son katıldığı koşuda rakiplerine fark atarak jokeyi üstünde kuğu gibi süzülen RHYTHM CHOREOGRAP olacaktır. Yine kazanabilir mi?? Ee geçen yarış Larvotto buna uzak atmış diyen birileri çıkar şimdi. Atmış atmışta o gün bu safkanın Dili bağlanmış ve bundan olumsuz etkilenmiş. Görmedin mi son yarışını? Safkanı bıraksalar Hipodromun yanındaki Bakırlı Mahallesine kadar koşacak . Daha sonra ben WIN BY ME diyorum. 52 gün geri çekilmiş .Hazırlıklarını Gökhan Bektaş yaptırmış. Gökhan sever bomba atları,bilirsiniz.Bu arada Gökhan bu yıl 25 Şubattan sonra at binmeye başlamış. 10 koşuda da hiç birinciliği yok. Ama her şeyin bir başlangıcı vardır. Kazanabilir. Son olarak OVERDOSE diyorum. Kum pisti gördükten sonra mücadele verdiği yarışlardaki performansı ile göz dolduruyor. Son koşusunda rakipleri hafif kilo idi ve onları avladı. Gerçek gücünü bugün göreceğiz. Sürpriz yapabilir. Bu arada Overdose demişken İzmirli kardeşlerime selam yolluyorum burdan. Artı İzmirli dostlarım Overdose Coffee  gitmenizi öneririm. Sanırım İzmir'de bir çok ilçede yerleri var. Kimyagerleri andıran ve loş ortamıyla Türkiye'de nitelikli kahve içebileceğiniz yerlerdendir. Ayrıca kahvenin yanında sınırsız kitap okuma imkanına da sahipsiniz. Starbucks'ın o cıvık havasından kurtulabilirsiniz.ANGEL OF DEATH:  Her koştuğunda bana başrollerini Lucy Lawless ve Jake Abel'in oynadığı 2009 yapımı Aksiyon-Suç kategorisindeki Ölüm Meleği filmi hatırlatan safkan son dört yarıştır milleti cinnet geçirtecek duruma getirdi. Bu arada filmin konusu bir kiralık katilin istemediği küçük bir kızı öldürmesi sonucu ortaya çıkan olayları ele alıyor .Biz atımıza gelecek olursak , olmuyor abi İzmir'de işte niye zorluyorsunuz bu safkanı ? Bekle çim sezonunu al maksimum verimi.Fakat son yarışında karanlığın ilerisinde bir aydınlık görür gibi oldum. Uzun mesafede kıpırdadı. Geliyorum,beni adam akıllı gruba sokun dedi. Al sana adım akıllı grup mesafede uzun. Vasat rakiplerin arasında kazanmasını bekliyorum.

ULUKIZ: Toplam 31 yarış - 14 birincilik. Dişi-erkek ya da Çim-Kum-Sentetik fark etmez , Ulukız önde tempoyu verip yarışı kazanır,affetmez. Bugünde kazanır. Rakipleri çok uygun. Kazanmazsa arka taraf karışır. Ben bu ismin kazanamaması halinde rakip önermeyeceğim. Hepsinin geliri eşit.

6.AYAK: Böyle bir programda  son ayağa gelip yatmak istemeyeceğim bir koşu. Favori ismim ; 3 Numaralı PENGUEN. Bu mesafede yapmış olduğu dereceler grubun üstünde. Adaşım Furkan ile uyumsuz gibi gözükebilir fakat o yarışlarda yakın ara elde ettiği dereceler sert gruplarda idi. Bu sefer çok uygun grupta. Aman ihmal etmeyelim. 4 numaralı VELİAHT BETÜL son yarışında - virajı sonuncu olarak dönüp sprint attı. Önde istediği tempoyu bulursa kazanabilir. ROWDY 'den son yarışında da bahsetmiştim. Bugünde tutuyorum. KOMSHU son yarışında iyi koştu. Bir ara seriye bağlamıştı. Koştuğu başarılı yarışlarına bir yenisini daha ekleyebilir .KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 5.6.7
2.AYAK: 6.9.5.1.3.2.8 
3.AYAK: 5.4.2
4.AYAK: 1.ANGEL.OF.DEATH
5.AYAK: 1.ULUKIZ 
6.AYAK: 3.4.8.2

Kupon Bedeli: 17 TL

Hiç yorum yok