Header Ads

YENİ EKLENENLER

9 Mart 2019 Ücretsiz Gulfstream Park Tahminlerin (Metin Hoca)


Bugün Gulfstream Park yarışları üzerine altılı şablonu kurarken bu pistin kazanma oranı yüksek jokeyi LUIS SAEZ 'in tercihlerini dikkate alacağım.Bugün için Amerika'nın kalburüstü jokeylerinden J.Castellano,J.R.Velazquez,Irad Ortiz.Jr.'ün Gulfstream yarışlarını tercih etmemiş olmaları nedeniyle elimizdeki eniyi üzerinden bir kurguya yönelmemi zorunlu hale getirmiştir.

VISION PERFECT: Günün en yüksek ikramiyeli çim yarışında son iki yarışını kazanırken formunu zirveye çıkardığını gösteren ve esasında daha yüksek ikramiyeli ve daha üst gruplarda etkili olması beklenen safkan burada kendisine rakip olarak gösterilen 9 yaşındaki Pey Any Prıce 'ı rahatlıkla geçerek kazanacaktır.

IRISH WILLOW: Altılının son ayağına denk gelen dişilerin şartlı çim yarışında (benim bu yazıyı hazırladığım saatlerde ) 2 ata birden deklare görünen jokey L.SAEZ muhtemelen ünlü antrenör Tood Pletcher 'in atı 9 numarlı Equıfox 'un start almayacağı bilgisi üzerine Vısıon Perfec 'e deklare olduğunu düşünüyorum.Aksi halde Pletcher teklif etmişken başka ata binmek her jokeyin ' harcı ' değildir.Yaptığı son başarılı 3.lüğü ve grubun en yüksek handikapına sahip kısrağın kazanacağına inanıyor ve banko olarak öneriyorum.
ALTILIM 4 - 3 - 1 - 7 5 // VISION PERFECT 3 - 2 - 5 - 4 - 6 7 - 6 - 3 -9 - 2 - 1 - 8 4 - 2 - 1 - 7 - 3 1 // IRISH WILLOW
Yarış saatine yakın çıkan atları kontrol ederek kuponlarınınızı oluşturmanızın yararlı olacağını düşünüyorum. BOL ŞANSLAR...

Hiç yorum yok