Header Ads

YENİ EKLENENLER

24 Mart 2019 Ücretsiz İzmir Altılı Ganyan Tahminleri


1.Ayak : KV-9 koşuda daha önce çim pistte bir çok kez beyaz bayrak ayna yarışlarını bildiğimiz 1-Behramkale önde kuracağı tempo ile çıktığı gibi bitirebilir. Önde yakın takipte gitmesi durumunda 6-Alacati Ağası, yarış temposunun hizlı gitmesi ihtimalinde sonlari kuvvetli olan kalite safkanlar 9-Turkish Legent ve 3-İldir Beyi ihmale gelmez.

2.Ayak : Vasat atların kosacagi bu yarışta koşunun hızlı tempoda gideceği ihtimalini göz önünde bulundurmanizi ve sprinter atlarin kazanacağını düşünmekteyim. Öncelikle 9-Ucan Uçan, 2-Vanli Maho ve 3-Gezginci nin yazilmasindan yanayım. Bu koşuyu biraz kalabalık tutmakta fayda vardır. 

3.Ayak : Müthiş bir esgale sahip olan 4-Jungle MAN koşuyu kazanacaktır. Bankom.

4.Ayak : Zevkli geçmeye aday koşuda, bu sene 2 yarış görerek yeterli yarış kondisyonuna gelen 12-The Difference ilk atiimdir. İzmir deki ekibimizden iyi durumda oldugu haberlerini aldığımız 2-Grand Zoff koşunun şanslı isimleridir. 

5.Ayak : Bu koşuda 4-Kafadar in kazanması için tüm şartlar lehine görünmekte. Beyaz kule, Arbedas ve Gungor Ağa gibi süratli atların bir araya geldiği koşuda kendini sini çok iyi tanıyan Aprantisi Halil Gün ile sonlarda yapacağı ataklar ile kazanacaktır.Bankom

6.Ayak : Günün diğer zorlu koşusunda risk alıp 10-Cakacak ve 5-Freedom Flight yazıp kazanmalarını bekleyeceğim.

Herkese Keyifli Pazarlar Dilerim...

Sitemize Destek Verenlere Teşekkür Ederiz.


Hiç yorum yok