Header Ads

YENİ EKLENENLER

03 Nisan 2019 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


MEZİTHABER: Son koşusunda ters mesafede etkilendiğini düşündüğüm safkan bir ara koşuyu kaybedecekmiş izlenimi verse de sonlardaki ciddi atakları ile birinciliği göğüslemişti. Bugün hem mesafesinde start alacak olması hemde uygun rakipleri bulmuş olmasından ötürü bir kez daha kazanmasını bekliyorum. 

MADAM ALYA: Yükselişini sürdüren ve bugüne kadar katıldığı 8 koşuda da parlak performans sergileyen kısrak, kazandığı son yarışında bugün ki aprantisi ile start almıştı. Çok kolay bir şekilde birinci olduğu bu yarışta aksesuar değişikliğine gittiği gözlerden kaçmayan Madam Alya son yarışını kazandığı takısı ile bir kez daha start alacaktır. Gerek kilosu gerekse form durumu yarışı kazanması için ideal. 

İLKNAZ: Tekrardan sevdiği Kulaklık aksesuarına döndüğü son yarışında koşunun önde temposuz gitmesinden olumsuz yönde etkilendiğini düşündüğüm kısrak,öndeki rakibini düzlük boyunca geçememişti. 61.5 kilo gibi ağır bir siklet dezavantajı ile start alırken performans olarak diğer rakiplerinden hiç geri kalır yanı olmadığını gösterdiği son yarışına oranla daha iyi şartlar altında start alacak olan İlknaz kendisini itina ile hazırlayan binicisi ile kazanmaya çok yakın gibi duruyor.


BURSA ALTILI TAHMİNLERİ ; 
         
1.AYAK: 5.1.6.2.9.7
2.AYAK: 3.MEZİTHABER
3.AYAK: 3.MADAM ALYA
4.AYAK: 4.1 
5.AYAK: 4.5.6.8
6.AYAK: 6.İLKNAZ

Kupon Bedeli: 3.36 TLHiç yorum yok