Header Ads

YENİ EKLENENLER

05 Nisan 2019 İzmir 1.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Ustaoğlu'nu İzmir'deki ilk startında Mertcan Çelik ile koştuğu yarışta sizlere sürpriz konumda iken önermiştim. O günden sonra kazanamasa da birbirinden etkileyici yarışlarda start aldı. Baktığımız zaman geçildiği rakiplerde bu grubu geride bırakması için yeterli olacak kapasitede isimler. İlk uzun metre startında ise USTAOĞLU öne erken yürümüş ve dıştan kuvvetli gelen Zekioğlum'a direnememiş ve yarıştan ikinci olarak ayrılmıştı. Bugün aynı hataya düşmemesini beklediğim safkan kazanmaya yakın. Son yarışında ters mesafede etkili gelerek kazanırken beni çok şaşırtan BÜLENT formunun zirvesinde. Kum pistte de hali hazırda bu kadar iyi bir görüntü içindeyken kazanamaması anormal bir sonuç olur. 

JOYCE: 7 ayı aşkın aranın ardından start aldığı ilk koşuda yarışı gerilerde takip ederek koşuya ortak olmaya çalışan kısrak son metrelerde çok etkili gelmişti. İstanbul'daki üstüne gidilmediği ilk yarışından sonra bu pistteki arasına rağmen başarılı gördüğüm yarışını uzayan mesafede tekrarlarsa kazanmasını normal olacaktır. 

GEZGİNCİ: Sahip değiştirdikten sonra kendisine gelen safkan kazanamamış olsa da gerçekten göstermiş olduğu performans ile geliyorum sinyallerini veriyor gibi. Son yarışında kısa mesafede sprintte geç kalan ve bir türlü açılamadığından ötürü yarışı koparamayan Gezginci bu kez kendisine çok uygun mesafede start alacak. Koşuda önde gitmeyi seven isimlerinde olması şansını arttıran safkan başarılı binicisi ile kazanmaya yakın. 

NATALİE: Bu kısrağın start alıp başa baş koştuğu rakipler AGF sıralamasında plase konumunda iken kendisinin %1 oynanma oranı bile yok! Peki neden ? Rakiplerinden sonra yarışında eksik mi koştu? Yarışı izleyip bakın arkadaşlar bence son metrelerde en az diğer isimler kadar diri bir görüntü içindeydi. Başarısız kum koşularının ardından böylesine bir performans beklemediğim son yarışı ile radarıma giren kısrak kuponları bozguna uğratabilir.

WAR REASON: 5 aya yakın yarış görmeyen ve  etkili olduğu çim pist koşularını bekleyen safkan nihayet istediğine kavuştu. Aradan sonra iki yarış gören ve pek üstüne gidilmeden hazırlanan safkan bu kez çok daha iddialı olacağını düşündüğüm pistte bomboş kilosu ile kazanarak birinci  altılı ganyanın kapanışını yapabilir.


İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK:  3.2 
2.AYAK:  6.14 
3.AYAK:  2.1.3  
4.AYAK: 7.GEZGİNCİ
5.AYAK:  15.11.16.12.9  
6.AYAK: 7.WAR REASON   

Kupon Bedeli:  4.2 TLHiç yorum yok