Header Ads

YENİ EKLENENLER

12 Nisan 2019 İddaa Tahminleri ( Sabirli )     Bereketli bir gün geçirmeniz dileğiyle cümleten Cuma'nız mübarek olsun. Bugün inandığım maçları paylaşacağım. Bazı maçlarda 2 lemde kaldım onlarıda belirteyim dileyenler o ihtimalleri değerlendire bilir. Şimdiden bol şanslar dileri.

           169: Vejle~Horsens Sonuç Ms: 1 Oran : 2.10 Diğer seçenek :üst


           176: Kapfenberg~Lafnitz Sonuç : üst Oran : 1.65 Diğer seçenek : 3.5 gol üstü


           182: Beziers~R.s. Paris Sonuç İM : 1-1 Oran : 3.60


           215: Ucd~Derry City Sonuç İM: 2-2 Oran : 3.50 Diğer seçenek :üst


           225: Cabinteely-Athlone Sonuç İM: 1-1 Oran : 2.80


           101: Bursaspor~ Trabzon spor Sonuç :iy ;1.5 gol üstü Oran : 2.20


        Bursaspor ;düşme hattının 1 pun üstünde, geriye kalan haftalarda sters yaşamak istemiyorlar ise, özellikle iç sahada oynayacakları maçlardan, puan demiyorum puanlar alması lazım diye düşünüyorum. S. Aybaba yerine, Mesut Bakkal geldi, bakalım bu değişim kendilerine ilerleyen zamanlarda nasıl etki edecek, şimdi ye gelecek olursak böyle değişimlerden sonra takımlarda genelde olumlu etki ettiği olmuştur. İnşallah bu maçta da bu değişim olumlu olur puana ihtiyacı olan takımın yemeden çok atmayı düşüneceğine inanarak, buna Trabzonspor 'un da katkısı ile ilk yarıdan 2 gol olur diye düşünüyorum.


Toplam oran :268.94


NOT : Sonuçlar ne olur şimdiden bişey diyemem ama, dileyenler 2 lemde kaldığım diğer seçenekler aklına yatarsa öyle değerlendire bilirler. Birde ; ilk yarı, 2.yarı oynadığımız maçları, riskli bulanlar, tek ihtimal olarak da oynaya bilir, mesela : 2 den 2 yerine : iy: 2. Yada : ms: 2 gibi. Önce kendi düşüncelerinizi değerlendirin arkadaşlar varsa içlerinden aklınıza yatan sonra onları değerlendirin. Her ne şekilde oynarsanız oynayın bol şanslar dilerim. Birde özellikle beni takip edip ;bu tahminleri gören arkadaşlar, beğeni yapın ki sizlerin de bu paylaşımı gördüğünüzü bileyim. Sonra zor bir ihtimal  ama oyun tutar, biz göremedik diyenler olursa çok üzülürüm. Bu biraz benzetmek gibi olmasında ; Evlenmek için kısmet arayan birinin; Allahım kendim için değil, "Annem için ona dünyanın en güzel gelinini nasip et" diye dua etmesi gibi oldu herhalde idare edin artık :))


Hiç yorum yok