Header Ads

YENİ EKLENENLER

12 Nisan 2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


 MİLYONER: Tabela içerisinde bitirdiği koşular ile radarıma giren ve son dönemlerdeki iyi yarışlar çıkarttığını düşündüğüm safkan bekleme yaptığı son yarışında etkili ataklar ile gelirken kazanamamış olsa da yarıştan yakın ara üçüncü olarak ayrılmıştı. Bu kez uygun kilo ile start alacak olan Milyoner sert jokeyi ile kazanmasını beklediğim isimdir.

HARUNHAN: Ters mesafede start aldığı son koşusunda önde liderlik mücadelesinde sert rakiplerinden ötürü tutunamayan safkan viraj dönüldükten sonra kendi halinde koşuyu tamamlamıştı. Bu kez muhtemelen önde startla beraber liderliği alacak ve son metrelere kadar arka gruba da dayanabilir. Uygun rakiplerin arasında bir kez daha kazandığı binicisi ile favorimdir.

DEMİRDEN: Son yarışında kazanırken de oyunlarımda tek olan ve viraj dönülene kadar grubun en arkasında olmasına rağmen ,bu dakikadan sonra yağ gibi öne yakıp içteki rakiplerini geride bırakırken çok kolay kazanan safkan yine dereceli hazırlıkları ile bu koşuda start alacak. Başarılı olur ya da olmaz bilmiyorum fakat bu kadar etkili hazırlıkları ve vasat rakiplerin arasında kazanmaması için bir neden göremiyorum.Sevgili Dostlarım tuttuğum isimlerle 2.10 TL'lik bir oyun çıkardım. Geniş oynayacak arkadaşlar için bugünlük bir şablon vermeyeceğim. Oyunum aşağıdadır.

DESTEK olup bizleri takip etmeyi unutmayınız. Değer verip,desteğini esirgemeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ ; 
         
1.AYAK: 8.9.6.7.5
2.AYAK: 7.MİLYONER
3.AYAK: 1.6
4.AYAK: 6.4.7  
5.AYAK: 2.HARUNHAN  
6.AYAK: 2.DEMİRDEN

K.P: 2.10 TL


Hiç yorum yok