Header Ads

YENİ EKLENENLER

02 Nisan 2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Kum piste çıktıktan sonra formunda gözle görülür gelişmeler olan ŞİMŞEKKRAL ağır kilolar ile başarılı yarışlar çıkartabilmiş bir isim. Bugün uygunlaşan sikleti ile bir kez daha kazanabilir. Maiden'a veda ettikten sonra kendi yaşıtları ile koştuğu kısa mesafeli yarışları gayet güzel bulduğum ZEBERCET bu kez şansını kaba kumda deneyecek. Son yarışında bariyerdibinden etkili atakları ile gelirken üçüncülük elde etmişti. Çok uzun aradan sonra iki yarış görerek açıklarını kapatan LAZOĞLUM 'un ara vermeden önce yakın ara Kısa Vadeli-6 ikinciliği olduğunu unutmayalım. Koşunun temposu her arttığında şansı yükselecektir. Bu üç ismi rakiplerinden bir adım daha önde tutuyorum fakat eksik koşarlarsa sürpriz yapmasını beklediğim diğer üç isme tahminlerimden görebilirsiniz.

BAFRALI: Uzun mesafeye çıktığı üç yarışta da başarılı koşular ortaya koyan , son koşusunda Bursa'da virajdan sonra son ana kadar geçmeye çalıştığı Başok'a bir türlü hakim olamadığından ötürü yine kazanma başarısı gösteremeyen safkan değişen binicisi ile uygun rakiplerin arasında bu kez adını birinciliğe yazdırmasını bekliyorum.

3.AYAK: Harunhan - Kara Hisar - Rasimbey gibi önde tempo yapmayı seven isimlerin bir arada yer aldığı gördüğümüz bu koşuda ben iki isme şans tanıyacağım. Dört ayı aşkın aranın ardından bir koşu görürken ikincilik elde eden BRAVE AZUR, 2018 yılının sonlarında doğru çok daha ciddi rakiplerin arasında start alırken,tabela içerisinde başarılı koşuları da mevcut. Yani şu son dönemlerdeki mücadelesi ile bu rakiplerini sırtına almasını bekliyorum. Dolayısıyla yanına sadece koşunun tempolu gidecek olmasından en iyi şekilde istifade edeceğini düşündüğüm DUKE OF İSTANBUL 'u yazacağım.

MEMDUHAĞA: Koştuğu 15 yarışın 8'ini kazanırken 1 trilyon'u aşkın ikramiye de kazanma başarısı gösteren safkan mükemmel form durumu ile geçilene kadar yanına at yazmayacağım isimlerden biri.

6.AYAK: Altı ay gibi çok uzun sürenin ardından start aldığı ilk yarışında sonlarda etkili gelerek yakın ara altıncılık elde eden BABALARINBABASI bu kez çok daha iyi koşacaktır. Bu safkandan beklentilerin üstünde bir koşu bekliyorum. Bu kez kendisini tanıyan binicisi ile start alacak olan GÜLDÜRGÜLDÜR son yarışında öne erken yürüyünce direnci kırılmış ve başarılı koşamamıştı. Daha sabırlı olması halinde başarı kaçınılmazdır. Bu yıl koştuğu 11 yarışta henüz kazanma başarısı gösteremeyen SULTANBATUR ,kazanamıyor olsa da yakın ara elde ettiği işler ile geliyorum sinyalleri veriyor. Koşunun önde tempolu gidecek olması lehine CABBARREİS ile bomboş kilolu MİLYONER diğer iyi koşmasını beklediğim isimlerdir.




KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ ; 

         
1.AYAK: 2.4.5.3.6.1  
2.AYAK: 1.BAFRALI 
3.AYAK: 7.6 
4.AYAK: 3.MEMDUHAĞA  
5.AYAK: 3.4.2.1.5 
6.AYAK: 5.6.7.4.10  



Hiç yorum yok