Header Ads

YENİ EKLENENLER

20 Nisan 2019 Ankara Altili Ganyan Tahmini


1.Koşu : İdman pistinde çok beğendiğim bir kaç ismi yazmak istiyorum. Rakiplerine göre daha Hazır görüntü veren 6.Oğlum Serkan ve 3.Kuruşunoğlu öncelikli taylardır. Bu koşunun sürpriz ismi ise 8.Yılmaz Hoca dan bekliyorum. Bahis yapmak isteyenler değerlendirebilir.

2.Koşu : Ankara’da başarılı koşabilen 3.Çakırali çıktığı gibi bitirebilir. Plase oynayanlar tek atabilir. Rakip aprantisinin iyi idare edebilmesi durumunda 2.Yantar olacaktır.

1.Ayak : Kuma yatkın orjini ve idmanlardaki başarılı çalışmaları ile 3.Demirperde alternatif banko adayımız . Tay yarışında risk almak istemeyenler için, yine Kuruşağa yavrusu 6.Hızlıkuruş, Başarılı aygır Turbo nun yavrusu 5.Güvenağa ve bu koşuda tatlı bir sürpriz çıkarabilecek potansiyele sahip olan 8.Mag Day geniş oyunlarda kuponlarda bulundurulması gereken taylar olacaktır.

2.Ayak : Taylığında G-2, G-1 gibi büyük koşularda boy gösterip başarılı yarışlar çıkaran 5.Man of Fire için grup çok pasif kalmış. Çalışmalarını izlediğimizde safkan sanki 160 gün ara vermemiş gibi o kadar rahat görüntü vermekteydi. Ben bu kadar iyi durumda gelen sağlamı yıkmayacağım. Bankomdur.

3.Ayak : Bu tarz koşularda günün sürpriz neticeleri gerçekleştir. Ben bu koşuya fazla at yazılmasından yanayım. Tuttuğum atları sırası ile yazacağım. Bütçeniz  dahilinde değerlendirme yapabilirsiniz. 6,3,2,7,4,1,5

4.Ayak : Bu koşuda temponun yavaş gideceğini düşündüğünden dolayı 5.Oneandonly nefes yönünden etkilemez ise kazanabilecek yetenektedir. Rakipleri ise 1.Little King ve 3.Zümrüthan olacaktır. Gazi Borahanı ise sürekli nükseden sorunlarından dolayı kendi kuponuma yazmayacağım. Yeri olanlar değerlendirebilirler.

5.Ayak : Bu pisti seven 3-Akarnejat yarış temposunun hızlı gitmeye aday bu koşuda favorimdir. Yine sonlarda etkili gelen 1.Taşralı öncelikli rakibidir. Bu safkanların kötü koşması ihtimalinde 6.İdealist yetenekli jokeyı ile devreye girecektir. Geniş kuponlara 4-Akhun ve 5.Hünkaroğlu ilave edilebilir.

6Ayak : Bu ayakta rakiplerine göre daha iyi durumda olan iki at ile geçmek istiyorum. İlk atımız yarış görerek bu koşuya gelen 6.İnficar Ankara’da güzel yarışlarını hatırlıyoruz. İkinci atımız ise çıktığı gibi bitirmeye çalışacak olan 8.Alyayla olacaktır. Bu safkanın jokeyi Saadettin Boyraz ın da bu tarz kaçak atlara ne kadar iyi bindiğini anlatmama gerek yoktur sanırım.

Mutlu hafta sonları geçirmeniz dileğiyle...

Bol şanslarHiç yorum yok