Header Ads

YENİ EKLENENLER

27 Nisan 2019 Ankara Altılı Tahminleri (Furkan Meriç)


Sevgili dostlarım dün İstanbul programı için o kadar emek verip uzun aradan sonra güzel bir çalışma gerçekleştirdim fakat elde ettiğim sonuç beni çok üzdü. Hepinizden bunun için özür dilerim. Keşke başarılı olsaydık ve hep beraber kazanabilseydik. 

Ankara yorumlarıma geçecek olursak ben yine çok ufak bir oyun çıkardım . Az atlı bir program fakat ''kolay değil''. Bunun için önemsememiş gibi davranıp üsttten bir kupon sallamadım hiçbir zaman. Kuponumun Bedeli 17 TL.

Destek veren herkese şimdiden teşekkür ederim. Var olun.


AKDERE: Daha önce bu pistte fena yarışlar çıkartmayan kısrak, Kocaeli pistindeki son başarılı koşularında ağır kilo ile start almış bir isim. Bu yarışlarda birincilik elde edememiş olsa da form durumunu tatminkar bir şekilde devam ettirdiğini görüyoruz. Erkenden Ankara pistine getirilen ve burada iki galop yapma imkanı da bulan kısrak bu kadar uygun kilo ve rakiplerin arasında kazanamaması büyük sürpriz olur benim için tabii. Akdere'nin bir şekilde bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum. THE PUNISHER: Bakın bu safkan uzun aradan sonra Adana'daki ilk koşusunda en dıştan öyle bir geldi ki hayranlıkla izlediğimiz bir performans çıkardığını söyleyebilirim. Fakat dinçlik yarışlarını etkili koşan atların bir sonraki yarışlarındaki düşüş bu isimde de gerçekleşti. Son yarışını önde kabullenen bu isim virajdan sonra içten ve dıştan gelen rakiplerinin ataklarına karşılık vermiş olsa da kazanma başarısı gösterememiş ve yakın ara üçüncü olmuştu. Bu kez çok daha hazırlıklı olan safkanın bu rakiplerini geride bırakarak maiden'a veda etmesini bekliyorum.

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ ;1.AYAK: 4.3.9.10.5 
2.AYAK: 3.11.2.6.4.9
3.AYAK: 3.AKDERE 
4.AYAK: 1.3 
5.AYAK: 5.1.6.2  
6.AYAK: 9.THE PUNISHER 

Kupon Bedeli: 16.8 TLHiç yorum yok