Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Mayıs 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Merhaba sevgili dostlarım. İstanbul programı için her koşu yorumlama gereği duymadım. Zaten genel olarak herkesin yazacağı isimler neredeyse aynı. O yüzden ben sadece bugün tahminlerimi 'rakam' olarak paylaşacağım.Fakat bir kaç koşu için ise fazla uzatmadan yorumlarda bulunacağım arkadaşlar. 

Sitemize destek olan herkese şimdiden teşekkür ederim. Oyunlarınızda bol şanslar sevgili dostlarım.- GÜRLEYENHAN son çim koşusunda etkisiz kalmış olsa da bir yarış öncesinde sonlardaki muhteşem atakları ile göz kamaştırmıştı. Bugün tekrar aynı pistte beklenilenin üstünde bir yarış çıkartabilir.

 75 gündür idmanda olan ve bu koşu için iyi hazırlıklar yapan SCOUTLEO , Çim pistte de iyi bir isim. Performansı iyi durumda olan safkan koşunun yüksek tempoda oluşunu lehine çevirmek isteyecektir
. KARABAYIRLI ilk yarışında dışa açıldı ve çok avans kaybetti. Açıkçası bugün en iç kulvardan çıkıyor ve içten süzülürse bariyerdibine yapışarak başladığı gibi bitirebilir.Yarışını açıp izlemenizi tavsiye ederim.

   Son ayakta ise 4 yaşlılığına ulaştığı geçen yıl çok başka bir kimliğe bürünen ve 2018 yılında gayet tatminkar koşular çıkartan PRINCE OF T. isimli safkan uzun aradan sonra bu yıl ilk kez yarış gördü. Pek verimli koşmamış olsa da verdiği aranın etkisi ile bu kadar kötü koşması normaldir. Bu kez son idmanını kendisine binecek jokeyi idaresinde yapan safkan koşunun tatlı sürprizi.


GÜMBÜRGÜMBÜR:Gruba göz attığımızda Sentetik pistte birin üstünde yarış kazanan iki isim mevcut. Bunlar Özekan ve Gümbürgümbür. Şayet Özekan son yarışı kolay kazandı fakat sürpriz arayanlar bu ismi çok atla ilave edebilirler. Benim burada kazanmasını beklediğim isim 4 numaralı Gümbürgümbür. 17 Sentetik pist yarışının 8'ini kazanırken sadece iki kez tabela dışında kaldı. Son yarışlarında da fena koşular çıkartmayan bu isim için tempoda müsait. Yüksek ihtimalle Kızılhan yine önde boş kaçacak fakat Sentetik pist performansı biraz geri seviyelerde. Bizim bankomuzda muhtemelen önlere yakın ilk üç-dört içinde gider düşüncesindeyim. Vİrajdan sonra ön gruptan sıyrılıp arkadan gelecek isimlere dayanabilecek kapasitede olan Gümbürgümbür bankomdur. İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ; 

         
1.AYAK: 6.9.2.8.5 
2.AYAK: 10.1  
3.AYAK: 1.5.6 
4.AYAK: 2.3
5.AYAK: 4.GÜMBÜRGÜMBÜR
6.AYAK: 4.5.3 

Kupon Bedeli: 12 TL

Hiç yorum yok