Header Ads

YENİ EKLENENLER

13 Mayıs 2019 Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca )


Şalıurfa ve Elazığ yarışlarının  pek çoğunda olduğu gibi yine zorlu ve mücadeleli geçmeye aday kalabalık bir programla karşı karşıyayız.Herzaman olduğu gibi " bilgim ve tecrübem " dahilinde yaptığım hazılığı sizlerle paylaşacağım.Kuracağınız  şablonlarınıza yardımcı olmasını umud ediyorum.

Half Space:Altılı ganyanın ilk ayağındaki maiden yarışta risk alarak, AGF sıralamasında 4 veya 5. at çıkacağını düşündüğüm bu safkanı banko olarak önereceğim.Safkan Bursa'da başladığı yarış hayatına birbirinden kötu 4 yarış yaptıktan sonra Şanlıurfa'ya getirilmistir.Bursa ' daki yarışlarında safkan startı düzgün aldığı halde,ne yapacağını bilmez bir şekilde kendisini  dışarı-içeri  atmaya çalışması nedeniyle jokeylerini uğraştıran ve yarışa yeterince adapte olmayan bir görüntü vermişti.Buraya getirildikten sonra N.Altın nezaretinde yaptığı kısa işlerine ilaveten en son galobundaki 800-ünü 49 / 25 yaptığı derecesiyle piste uyum sağladığının haberini de vermiş oldu.4 gün önce Elazığ'da kayıt yaptırdığı koşuyu da pas geçerek burayı tercih eden safkan için tüm şartların uygun olduğuna  inanıyorum.Bankomdur.

Dengizkızı:Altılı ganyanın son ayağında uzun süredir takibimde olan ve uygun yarış kollayan çok iyi durumdaki kısrak favorimdir.Süratli yapısıyla çıktığı gibi bitirmek isteyeceği yarıştaki sert rakiplerinden Elmaskızı ' nın son metrelerde yapacağı kısa ve etkili sprintine dayanması halinde kazanacaktır. Aksi takdirde rakibi Elmaskızı potoyu bulacaktır.Beraberce değerlendirelim.


ALTILIM


3 - Half Space
1 - 2 - 8 - 4 - 9 -5 -10 - 7
3 - 11 - 2 - 1 - 5 - 8 - 4
8 - 6 - 7
2 - 6 - 1 - 8 - 4
4 - Dengizkızı   ///  1 - Elmaskızı


Bol şanslar...


Hiç yorum yok