Header Ads

YENİ EKLENENLER

23 Mayıs 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca )


1.ayak:Adana'da beraber koştukları yarışta buradaki rakipleri Mavimungan ve Pala Salih'e 10 kg. verip son metrelere kadar mücadele ettiği bu 2 rakibine sonlarda jojeyinin biraz da boşlamasına rağmen yaklaşık 4 boy farkla geçilen Fahrenheit benim burda favorim ve hatta alternatif bonkomdur.Rakip arayanlara,sprintinde bir hayli keyifli gördüğüm Cibek Oglu ve son yarışını rahat kazanan Kraldoğu önerilerimdir.
Sıralama: 3 - Fahrenheit  ///  8 - 6

2.ayak:Grubun en yaşlısı ve yarışları üst üste geliyor olmasına rağmen Hünkaroğlu benim burada favorim,ekonomik kupon yapan doslarımız için ikinci alternatif bankom olacaktır.Rakipleri aprantisi idare edebilirse Hüradam,galobunda fomda görünen Özayberk ve bu yarışını iyi koşmasını beklediğim Kapıdağ olacaktır.
Sıralama: 7 - Hünkaroğlu   ///  1 - 2 - 12

3.ayak:Yaptığı ikinciliklerinde geliyorum sinyalleri veren Tipitip bu yarışın favorisi olmayı kesinlikle hakediyor.Öncelikli rakibi galabunda ekürisi Khal Drogo'ya rahatlıkla hakim oluken çok beğenimi kazanan Ivor olacaktır.Grand  Harmony ve Di Force 'un da iyi koşmasını beklediğim yarışın süprizi bana göre Oğlum Eren 'dir.
Sıalama: 9 - 6 - 5 - 7 - 8

4.ayak:Güç ve performansları birbirlerine yakın olan safkanların start alacağı bu koşu, az atlı olmasına rağmen günün zor görünen yarışlarından birisi olacaktır.Başta Stinging Strokes olmak üzere,Vantablack ve Osman Baba'nın mutlaka yazılması gerektiğini  düşünüyorum.Daha sonra,birkaç yarışı pas geçerek burayı terihleyen The Mached,böylesine gruplarda zaman zaman etkili yarışlarına tanık olduğumuz Zanapalı ve son yarışında jokeyini düsürerek derecesiz kalan grubun tek kısrağı Innovation' a şans verilmesinden yanayım.
Sıralama:  5 - 6 - 3   ///  4 - 1 - 2

5.ayak:Uzun süredir takibimde olan ve yarış kolladığına inandığım Hafo benim burda bir başka alternatif bonkom olacaktır.Rakipleri kendi ailelerinin safkanlarıyla bu yarışa katılacak olan A.Çelikli Mis Eleni ve M.Çelikli I Saw The Sun olacaktır.Bu 3 kısrakla bana göre burası kapalıdır.
Sıralama: 2 - Hafo   /// 1 - 6

6.ayak:Altılı ganyanın son ayağı olan maiden yarışta Dortmund'un "ağır" favori olarak çıkması muhtemel koşuda, yapılacak her 10 kupondan en az 6 sında banko yazılacağını düşündüğüm safkanı rakipleriyle birlikte değerlendirmenin cazip bir kurgu olacağına inanıyorum.Rakiplerine gelince bunlar, son yarışlarında beraber koştukları ve yarışın son 50 metresine kadar Dortmund'un önünde mücadele eden Oscuro ve Mugsy'dir.Beraberce değerlendirilmesini öneriyorum.
Sıralama: 2 - 8 - 7

Bol Şanslar...

Hiç yorum yok