Header Ads

YENİ EKLENENLER

29 Mayıs 2019 İstanbul 1.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Merhaba cazipkupon.com takipçileri. Bugün 13.30 'da başlayacak olan İstanbul 1.altılı için tahmin ve yorumlarda bulunacağım. Dün esasen Kocaeli oyunumuz her zaman olduğu gibi 20 TL altındaydı ve fena da sonuçlar elde etmedik. Tabii 4.Ayakta Başok'u katleden Murat Gündüzeli azıcık aklını kullanabilseydi şuan daha farklı konuşuyor olabilirdim.Tabii biz bu durumda saçma şekile kaybedilen bir koşu ile altılı ganyanı da tek ayaktan kaybettik. Fındıkkıran ile 4.320 TL verdi altılı bizim at ile de 1500-2000 TL civarı bir ikramiye verirdi diye düşünüyorum arkadaşlar.
Sağlık olsun,program çok.
Gelelim iki Banko ismim için yorumlara ; DUMAN: Fuat Çakar bu sene bildiğiniz üzere sık at binmedi. 2019 Yılında sadece beş koşuda start aldı. Bunlardan ikisini ise bu safkan ile gerçekleştirdi. Bu yarışlarda elde ettiği ikincilikler ise oldukça iyidi diyebilirim. Fakat ben bu safkanı izlediğimde henüz ekibi tarafından daha nerede gidileceğine karar verildiğini düşünmüyorum. Bir önde gidiyor bir bekleme yapıyor. Yarın sanki öne gidecek isimler grupta mevcut gibi .O yüzden bekleme yarışı yaparsa daha iyi koşabilir. Netice olarak bu gruptan bir adım daha ileri seviyede gördüğüm safkanın koşuyu kazanmasını bekliyorum ve günün ilk bankosu olarak sizlere öneriyorum.

BUMİNHAN: Koştuğu iki yarışta da üçüncülükler elde eden safkan virajı ön grubun çok ama çok arkasında döndüğü bu iki koşuda da mesafe uzadıkça ilerisi için ümit verir durumdaydı. Fakat o kadar çok geç açılıyor ve geride yarışı takip ediyordu ki yarış içerisinde söz sahibi olacağı herhangi bir nokta olmadı bugüne kadar. Fakat yarın üçüncü yarışına çıkacak ve artık hatalardan ders alındığını da düşünmüyor değilim. Bu kez iç kulvardan çıkacak olmasını  kendisi için olumlu bir durum yarattığını düşündüğüm Buminhan'ın yarışı orta sıralarda takip ettiği sürece bu rakiplerini geçerek maiden'a veda etmesini bekliyorum. Günün ikinci banko ismidir.  İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ ; 

         
1.AYAK: 4.3 
2.AYAK: 1.DUMAN 
3.AYAK: 2.1.3.7 
4.AYAK: 1.4.6 
5.AYAK: 3.BUMİNHAN 
6.AYAK: 8.6.9.10.12.3   

Kupon Bedeli: 10 TL

Sitemize giren değerli kardeşlerim ve dostlarım ; Biraz daha anlayışlı olun destek konusunda. 
Verdiğim emek umrumda değil , ben paylaşım yaparken zevk alıyorum burada. Sadece beni ve ekibimi seven insanların gerçekten samimi desteklerine ihtiyacım var o kadar. Herkese teşekkür ederim . Hayırlı günler..
1 yorum: