Header Ads

YENİ EKLENENLER

4 Mayıs 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


BABADAĞINOĞLU:  Aslında ilk ayak kağıt üstünde bir çok ismin şansı birbirine eşit durumda.Fakat buraya 10 tane at yazarsam oyunum çok fazla bir miktarda olacağından ben kendimi en yakın hissettiğim ata yönelttim. O da 9 numaralı Babadağınoğlu . Bu yıl kazanma başarısı gösteremese de son dönemlerdeki yarışları ile gayet iyi durumda. Özellikle son koşusunda bugün ki rakiplerinden çok daha iyi isimlerle start alırken,son metreleri geride döndüğü yarışta - etkili sprinti ile dördüncü olmuştu. Daha önce Ankara'da yarış gören ve fena da neticeler elde etmeyen safkanın kendisini tanıyan jokeyi ile biraz daha öne yakın yer tuttuğu halde kazanmasını bekliyorum. BANKOMDUR


SANCAKBEYOĞLU: Kendisine oldukça vasat rakipler bulan safkan, Bu piste katıldığı son koşuyu kazanırken geride bıraktığı rakipler ise şuan ki koştuğu isimlerle yakından uzaktan alakası olmayan safkanlardı. Bu kez ağır kilo ile start alacak olsa da önde istediği tempoyu bulduğu takdirde stilini çok beğendiğim binicisi ile kazanmasını bekliyorum. Günün ikinci Bankosu olarakta bu safkanı sizlere öneriyorum.     

ANANIASHVILI: Küçük bir aradan sonra kum pist yerine yarış hayatına çim pistte devam eden kısrak, Adana'da katıldığı yarışta virajdan sonra öne erken yürümüş ve belki de kazanacağı yarıştan ikinci olarak ayrılmıştı. Son yarışında ise Kısa Vadeli-7 Ankara Barosu koşusunda dokuzuncu olurken, birinci olan ismin 7-8 boy gerisinde kalmıştı. Bu iki koşusunu çok  beğendiğim kısrak,formda binicisi ile günün son ayağını kazanmasını beklediğim ilk isimdir. 

 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ ; 
         
1.AYAK: 9.BABADAĞINOĞLU
2.AYAK: 5.7.11.10.8.3.12
3.AYAK: 3.4.1
4.AYAK: 3.6  
5.AYAK: 1.SANCAKBEYOĞLU
6.AYAK: 8,,,,4.5.13.1.10.9
Hiç yorum yok