Header Ads

YENİ EKLENENLER

16 Mayıs 2019 Newmarket Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca )


Yine zor ve süprizlere açık bir proglamla karşı karşıyayız desem,sizlerinde cevabı "hocam,hergün hemen -hemen aynı şeyleri söylüyorsun,yoksa yatacak kupona önden mazaret mi üretiyorsun? " şeklinde olsa inanın anlayışla karşılarım.Yalnız küçük bir örnek de vermeden geçemeyeceğim.Şöyleki;şimdi bizim ülkemiz krallıkla yönetiliyor olsa  ve bizdeki yarışlara kralın ya da kraliçenin atı diğer vatandaşlarımıza ait atlarla beraber koşsa  sizce yarışı kimin atı kazanır? Böyle bir tobloda gözümüz kapalı banko atı verebilirdik.Fakat bu İngilizler ne kral tanıyorlar ne de kraliçe kardeşim.Bugün 2. ayakta kraliçenin koşan atlarını bile banko olarak öneremiyorum.Anlayın yani İngiltere yarışlarının " zorluğunu."

Eküriler,ekürilere karşı:Bir yarış koşup 2. olurken fena görünmeyen Gentlewoman ve yukarıda bahsettiğim kraliçenin ahırından gelen ekürilerden Break Of Day arasıda görünen koşuda hata yapmayan kazanacaktır.Beraberce değerlendirelim.

Hameem:Son yarışını bu pist ve mesafede benzer grupta kazanırken çok formda görünen "Al Maktoum" ekürisinin kısrağı, ağırlıklı olarak bu yarışa katılan iğdiş rakipleri arasında birkez daha kazanacaktır.Banko.

Copal:Başta şampiyon Frankel ve nice şampiyon atı yetiştirip koşan bir ahırın mensubu Copal'ın Wolverhamton pistinde katılıp 2. olduğu yarışında son metrelerede yaptığı sprintini çok beğenmiştim.Bugün daha iyi koşmasını beklediğim  safkan alternatif banko adayımdır.Rakip arayanlar  Al Maktoum ekürisine ait Amjaady' i  değerlendirebilirler.ALTILIM


5 - 3 - 1 - 2 - 10
1 -Break Of Day  ///  6 - Gentlewoman
1 - Hameem
2 - 1 - 10 - 7 - 6 - 5
2 - Copal  /// 4 - Amjaady
3 - 1 - 4 - 7 - 11


30 ytl.

Bol şanlar...Hiç yorum yok