Header Ads

YENİ EKLENENLER

11 Haziran 2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri(Furkan Meriç)


Değerli cazipkupon.com takipçileri sitemize gösterdiğiniz ilgi ve destekten ötürü diğer tahminci kardeşlerim ve abilerim adına sizlere teşekkür ederim. Beraber olabilmemiz için Desteklerinizi hiçbir zaman azaltmayın.
Kocaeli tahmin ve yorumlarıma geçecek olursak; ilk iki ayak banko ile başlayarak şansımı deneyeceğim.Neden bu iki ismi sizlere tek önerdiğimi yorumlarından okuyabilirsiniz.Bugün ki oyunumuz ise 19 TL Değerinde olacaktır. 

Şimdiden bahislere iştirak eden tüm dostlarıma bol şanslar.
BADEGÜL: Grup içerisinde koştuğu rakiplere oranla elde ettiği başarılar ile sivrildiğini düşündüğüm kısrak başlangıç ayağında Bankom olacaktır. Son yarışını saymazsak eğer bu sene Bursa'daki koşusu hariç diğer yarışlarında gayet iyi durumdaydı. Özellikle son koşusunda yarış bitimine 200 metre kala çaba sarf etse de güçlü erkek rakiplerin arasında tabela içerisine girme başarısı gösterememişti. Ben bu koşusunu gücüne ölçü almadığım kısrağın iyi neticeler aldığı bu pistte de başarılı olacağını düşünüyorum. Jamala - Kırdere - Elfidam - Dont H - ve Pıssca gibi seri stile sahip isimlerin olması da şansını arttıran Badegül , virajdan sonra yapacağı ataklar ile hemcinslerini geride bırakarak kazanabilir. Risk alarak tek oynayacağım.

ODDJOB: Bu safkanda çok iyi gruplardan gelip kaba kum pistte birincilik elde etme başarısı gösteremeyen bir isim. Katıldığı son yarışta hatırlayacaksınız Sarı Efe yarışı 9 küsur ganyan ile kazanırken, o gün üç isimle tahminlerimizde vardı fakat bugün sizlere banko önereceğim Oddjob'u yazmamıştım bile. Fikrimi değiştiren en önemli neden ise;Sarı Efe'nin birinci olduğu yarışta Oddjob istediği tempoyu bulamamış. Startla beraber öne çıkan Sarı Efe hiçbir baskı yemeden yarışı tamamlarken önde diri kalmıştı. Son 800 metresi 55.02 gibi bir derece ile geçilen bu yarışta,tempo biraz daha hızlı olsaydı Oddjob'un atakları birincilik için yeterli olacaktı. Bu kez şansının fazla olduğunu düşündüğüm safkan,sık koşmaktan olumsuz yönde etkilemez ise kazanabilir. Bankomdur. 


 KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 1.BADEGÜL 
2.AYAK: 6.ODDJOB 
3.AYAK: 7.6.5.3  
4.AYAK: 1.5 
5.AYAK: 4.1.3.2.9 
6.AYAK: 11.6.10.15.3.8.5

Kupon Bedeli: 19 TL 

2 yorum: