Header Ads

YENİ EKLENENLER

12 Haziran 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)TECHNIQUE: Sevgili arkadaşlar Vefa İbrahim Arıcı taylarına her zaman bir zaafım vardır. Muhteşem isimler çıkarıyor. Bugünde belki onlardan birinin ilk koşusuna tanıklık edeceğiz. Grup içinde çok fazla pişkin isimlerin olmaması ve bu koşuya diğer on rakibine oranla çok ama çok daha iyi hazırlıklar ile katılacak olan safkan, 1000 metre galopları ile de rakiplerine oranla daha iyi işler yapmış görüntüsünde. Kazanarak yarış hayatına başlamasını beklediğim bu isim günün ilk ayağında Bankom olacaktır. 

2.AYAK: Son iki Grup koşusunda Jokeyinin kurbanı olduğunu düşündüğüm ATEŞBİBİ , özellikle son yarışında sprintine çok geç kalmış ve yarıştan beşinci olarak ayrılmıştı. Bu kez değişen jokeyi ile daha iyi koşacağını düşündüğüm kısrak favorimdir. Aradan sonraki iki yarışı da gayet tatminkar ULUBAŞ ise favori ismimize en ciddi rakip olmasını beklediğim isimdir. 

 3.AYAK: En iç kulvardan çıktığı son koşusunda önü kapanınca en geride kalan ve bu dakikadan sonra da jokeyinin sonlarda beklemesi ısrarı sonucu öne düşmeyen RAMPAGE - son 400 metre kolay temposu ile gelmiş ve alışılagelmişin dışında sprint atarak güzel bir ikincilik elde etmişti. Bu kez önde tempo verecek isimlerin sayısının az olması lehine safkan kazanabilir. Favorimdir. Ankara'dan formda gelen ALKANDROS istediği zaman çok farklı koşan bir isim. M.Çelik ile de son yarışlarında gayet iyi neticeler alan ve hücumda geç kaldığı son sınavında  Grup-2 Mehmet Akif Ersoy koşusu ikincisi olan Kuzey Kafkasyalı'nın hemen arkasında kalan bu isimden farklı bir koşu beklediğimi belirtmek isterim. KAYI OVASI'nın İstanbul çim pistteki iki koşusu da gayet güzel. Mesafe uzadıkça daha iyi koşabilecek isimlerin arasında. Son olarak ise mesafe uzun olsa da tereddütte kaldığım KIZIL TÜY Erkek Tay Deneme yarışında startla beraber sert tempoda kaçmış ve ilk 800 metresi 58 küsur saniyede dönülen yarışta sonlarda dama demişti. Bugün için biraz daha sabırlı olabilirse farklı bir yarış gelebilir.

BELLA CIAO: Üç ay aranın ardından sonra katıldığı ilk koşu olan KV-8 DERYA BEŞİKÇİ koşusunda daha güçlü isimlerin arasında mücadele eden kısrak 1.24.86 derecesi ile yakın ara altıncılık elde etmişti. Ardından bir uzun metre startı var fakat beklenileni verememişti. Bakıyorum yarış hayatı boyunca start aldığı isimler ile bugün ki isimler arasında fark var. Geçtiğimiz yıl Çaldıran koşusunda dahi start alan ve yarışı birinci olan Long Runner'ın 8-10 boy gerisinde tamamlayan kısrak bu yıl ki ilk birinciliğine çok yakın olduğunu düşündüğüm grupta Bankomdur. 

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ; 


1.AYAK: 7.TECHNIQUE
2.AYAK: 2.16  
3.AYAK: 11.1.4.5 
4.AYAK: 5.BELLA CIAO 
5.AYAK: 4.2.9.5.7.1.8
6.AYAK: 3.5.6.1.4  

Kupon Bedeli : 19.6 TL  
1 yorum:


  1. SEN VE EKİP ARKADAŞLARINIZIN SİTENİZDEKİ PAYLAŞIMLARININ DEVAMLILIĞINI TEMENNİ EDİYORUM
    HEPİNİZİN EMEKLERİNE VE YÜREKLERİNİZE SAĞLIK.

    YanıtlaSil