Header Ads

YENİ EKLENENLER

17 Haziran 2019 Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca )


Güzel bir proglamla devam edecek olan Şanlıurfa yarışlarına ilişkin değerlendirmelerim.Faydalı olmasını umut ediyorum...

1.ayak Ekürilerle Sakarbaşı arasında geçen haftanın revanşı şeklinde geçmesini beklediğim yarışta pistteki durumunu beğendiğim Can Oprah startta fazla oyalanmazsa yarışın süprizini yapabilir.
Sıralama:4 - 10 - 3

2.ayak:Son yarışına favori olarak girip startta takılarak derecesiz bitiren Touch Grey benim bugün için çok iyi koşmasını beklediğim ve favori olarak düşündüğüm safkandır.Rakipleri çok iyi durumuyla İkador,süratli yapısıyla Can Dostum olacaktır.Yarışın süprizini sonlarda kuvvetle gelecek olan Aral Bey yapabilir.
Sıralama:3 - 7 - 5 - 1

3.ayak:Günün kupalı yarışında süratli safkanların bulunduğu ve tempolu gideceğini düşündüğüm koşuda sonlardan kuvvetle gelebilecek ve stiline uygun jokeyi bulan Altınsima alternatif bankomdur.
Verdiği 45 günlük aradan etkilenecek olursa rakipleri sırasıyla Bürebey,Despot ve Yeşiltaş olacaktır.Yarışın süprizi Şükranın Oğlu ve Heron' dan gelebilir.
Sıralama:1-Altınsima  ///  3 - 4 - 9  ///  5 - 11

4.ayak:Genelde  birarada koşup zaman-zaman birbirlerine üstünlük sağlayabilen grupta favorim Fulden' dir.Rakipleri Himala,Asi Bilgin ve Alankoz'dur.Süpriz Şekersevgi 'den gelebilir.
Sıralama: 1 - 3 - 4 - 2 - 10

5.ayak:Bu yarışta idman pistinde çalıştırdığı birkaç at arasından tercihini Half Space' den yana kullanan Şanlıurfa'nın şampiyon jokeyi N.Altın'ın yaptığı bu şeçimi dikkate alıyor ve çok iyi durumdaki safkanın maidenden çıkmasını bekliyorum.Benim bankomdur.
Sıralama: 1 - Half Space

6.ayak:Uygun sıkleti,mesafeyi ve jokeyi bulan Duke Of Kent'in birinci derece şanslı olduğu koşuda,startta fazla oyalanmazsa  Deli Nusret ve çok iyi formuyla Koca Oğul da yarışa ortak isimlerdir.Yarışın bu isimler dışına çıkmasını beklemiyorum.
Sıralama: 12 - 14 - 4

Bol şanslar...


Hiç yorum yok