Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Haziran 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)

Sevgili arkadaşlar merhaba. Bugün sizlere yine ''düşük bütçeli'' şablon vereceğim. Fakat tahmin ve yorumlarıma geçmeden önce sizlere önemle anlatmak istediğim şeyler var . Bunları lütfen okuyun.
Cumartesi günü kendi sitemde değilde Ganyancanavarı uygulaması üzerinden(Kullanıcı adım:(FurkanMRC) tahminlerimi paylaştım ve burada çok kolay bir şekilde İzmir tahminini tutturarak başarı sağladım. Yoğun olduğumdan dolayı her gün tahmin paylaşma fırsatı bulamadığım bu mecrada ise Cumartesi günün morali ile İstanbul programına kendi kurmuş olduğumuz sitede paylaşım yaptım. 
Bakınız 14 bin civarı yakın para veren bu programda H.Karataş'ın sorumsuz bir şekilde at binmesi yüzünden bahsi kaybettik. Peki o gün programda neler olmuştu ?
Bakınız o gün 2.Ayak ''Taşkır'' isimli at favori atımız ve oynanma Oranı % 5 , Ganyanı 12.00 .Bu safkan yarışı fotoda kaybediyor.

Tabela ayağında ''Umutlu'' isimli at favori atımız. Oynanma Oranı %2.85 ve Ganyanı 17.80. Bu safkanda tüm çabalara rağmen fotoda kaybediyor. Demem o ki H.Karataş akıllı binse zaten 1500 TL oyun kafadan verecek,diğer ayaklardaki şu sürprizlerin kıl payı kaçırmamasını düşünürsek muhteşem ikramiyelere doğru yelken açmış olacaktık.
Fakat gerçeklerden bahsedeceksek, jokey hatasından ötürü kaybettik.Gelelim Salı günü koşulan Ankara yarış programına ; 

 


Evet ben yine kendi sitemde vermektense uzun yıllardan beri kullandığım bu mecrada tahminlerimi paylaşma gereği duydum. Çok sevdiğim Değerli kardeşimin birine de 2.AYAK 8 Numaralı ata çok güvendiğimi ve Altılı Oynamak isterse aynı şekilde ilk ayağa ilave 5 atımla 25 TL'ye yatırabileceğini belirttim. Sonuç olarak ben beşli Ganyanı o ise 6'lı Ganyanı tutturma imkanı buldu.
Peki bunları neden anlatıyorum ????

SEVGİLİ DOSTLAR. BURADA PAYLAŞIM YAPSAM DA DESTEK OLAN ,UMURSAYAN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM . NEDEN Mİ ? BENİM FİKİRLERİME ÖNEM VEREN,BENİ SAYAN VE SEVEN İNSANLARIN SİTEMDE DESTEKLERİNİ HİÇ BİR ZAMAN ESİRGEMEYECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORDUM. FAKAT HİÇBİR ŞEKİLDE DESTEK VERİLMEMESİ ÇOK KOMİK. GÜNLÜK ÖRNEK VERİYORUM 1500-2000 KİŞİDEN SADECE 50-60 KİŞİ DESTEK VERİYOR. BİZİ ÖNEMSİYOR. DİĞER UYANIKLAR DİYORUM BEN BUNLARA;SADECE TAHMİNE BAKIP , ALACAĞINI ALIP BASIP GİDİYOR BURADAN. 
2012 YILINDAN BERİ BURADAYIM. 2 YIL ÜCRETLİ TAHMİN VERDİM. İŞ DURUMUMDAN ÖTÜRÜ O ZORLU SÜREÇTE DEVAM ETTİRMEME KARARI ALDIM VE KENDİ KURDUĞUM SİTEMİ KAPATTIM . BUNUN YANI SIRA TAM 5 YILDIR SİZLERE ÜCRETİZ ŞEKİLDE TAHMİN VE YORUM VERİYORUM. ÜSTELİK BU 5 YILLIK SÜREÇTE HİÇBİR KARŞILIK GÖZ ETMEKSİZİN. SAYISIZ ALTILI VE BEŞLİ BULDUK.
FAKAT ŞU CAZİPKUPON.COM KURULDUKTAN SONRA BİZLERE DESTEK OLANLARIN SAYISININ BU KADAR AZ OLMASI BENİ ŞAŞIRTMADI DEĞİL. BURADA BEN 15-20 TL TAHMİN VERİYORUM . TUTUP TUTMAMASI ÖNEMLİ DEĞİL. BİRAZ SEVDİĞİNİZ İNSANLARIN ARKASINDA DURUN ARKADAŞLAR.
EĞER BENİ SEVMEYİP,DÜŞÜNCELERİME 
ZATEN  ÖNEM VERMİYORSANIZ BURADA İŞİNİZ YOK,OLMAMALI !

HEPİNİZE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOK DEĞERLİ,ÇOK SEVDİĞİM İNSANLARDA VAR BURADA. ONLAR BU SÖZLERİMİ ÜSTÜNE ALINMASINLAR.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MORTODELA:  Sevgili arkadaşlar SATIŞ koşusu olmasa belki de bugün sizlere tek önereceğim isim olacaktı fakat tereddütte kalıyorum böyle yarışlarda .Startla beraber büyük ihtimalle öne düşecek olan safkan,aradan sonra gayet diri döndü .Fakat son koşusu beklenilenin altında kaldığı için sanırsam bugün geri sıralarda olacaktır. Önde istediği avansı alabilirse beyaz bayrak ayna yarışı izlettirebilir bize. Aksi halde zor bir koşu..


GURBET ATEŞİ: Program daha açıklanmadan önce deklarelere baktığımda umarım Çarşamba günü  start alır diye notlarıma almışım. Program açıklandığında ise yarış içerisinde koşan isimlere hiç bakma gereği bile duymadım. Tabii lafın gelişi böyle diyorum arkadaşlar, diğer koşan atları da tek tek yarış içinde inceledim. Ama bu kısrağın genel performansı ve özellikle ilk kez çıktığı çim pistte ilave Dilbağı aksesuarı ile kazanırken 1200 metre mesafe 1.19.31 'lik derecesi ile beğenimi toplayan kısrağın bir kez daha kazanabilecek güçte olduğunu düşünüyorum.


BLACK CHINESE: H.Karataş'tan yatmaktan artık bıktım.İnanın bıktım. Fakat gel gelelim sizlere bugün vereceğim şablon için oyun tutarımı düşürmem lazım ve bir yerde bir kez daha risk alarak tek atmam gerekli . Bakıyorum bu kısrak , ara vermeden önce Big Brown'a kafa tuttu. 61 kg iken, 54 kiloluk Şeker Hanım'ı Sentetik piste gömdü.Peri Lina ile muhteşem bir mücadele içerisinde olduğu o Santalin Koşusu cabası. Yani ara vermeden önce maşallah zımba gibiydi. Peki son yarışında neler yaptı diye bakarsak,bence Halis fena binmedi. Uzun bir aradan sonra o kadar sert rakiple koşunun son anına kadar mücadele etmek kolay olmasa gerek. Buna rağmen tabela içerisinde kendisine yer bulmayı başardı. Bugün iyi idare edildiği takdirde daha önce geçtiği rakiplerini bir kez daha geride bırakmasını bekliyorum.


5.AYAK: Ara verdikten sonra yarış görerek formunu arttıran ve son koşusunda bu grupla mukayese edemeyeceğimiz isimlerle KV-8 AVRAM BAROKAS koşusunda start alan STAR DANCER ile çim pistte farklı bir kimliğe bürünen CREED BOY arasındaki mücadeleden en az hata yapanın kazanmasını bekliyorum. İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ; 
           
1.AYAK: 6,,2.9.4.7.3    
2.AYAK: 1.GURBET ATEŞİ  
3.AYAK: 4.6.3.5    
4.AYAK: 4.BLACK CHINESE
5.AYAK: 7.5  
6.AYAK: 9.14.13.10.8.11.15 


1 yorum:

  1. Furkan kardeşim Ganyan canavarın daki İst kuponun başka yada ben mi yanlış gördüm emin olamadım

    YanıtlayınSil