Header Ads

YENİ EKLENENLER

21 Haziran 2019 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)  • Sevgili dostlarım merhaba. Arayı soğutmayalım diye bugün Bursa yarışlarına 12 TL'lik bir tahmin göndermek istedim. 57 atın start aldığı bir program. Ben pek beğenmedim ama Twitter üzerinden çok değer verdiğim bir kaç isim isteyince buraya da atmak istedim. 
  • Çarşamba günü İstanbul programında aslında ilk ayak 9 numara sürpriz ile çok iyi başlamıştık ama devamında hüsrana uğradığımı söyleyebilirim.Nitekim istediğim gibi sonuçları elde edemedik ve başarısız bir tahmin yaptık. Velhasıl kelam umarım bugün değişik ,az atlı ama her atın yarış içerisinde şansının olduğu bu programda iyi bir tahmin yaparız hepinize bol şanslar....

2.AYAK: Oynanma Oranı olarak geri kalacağını düşündüğüm ve bana göre İzmir'de başarısız çim yarışının ardından İstanbul'da start alan ve o gün 1200 metrede 1.22 derece yapan SEDANUR ardından kolay şekilde maiden'a veda etmişti. Son yarışı yine İstanbul'da sentetik pistte ve Şartlı-3 grupta yakın ara bir derece elde etmeyi başardı. Son galobunu bugün ki jokeyi ile yapan kısrak sürpriz yapabilir. Dinlendirilerek koşan ALFİDAN , son koşusunda İstanbul'da Şartlı-5 gruptaydı. Burada yarış içinde bir türlü adapte olamadı ve bir ara en dıştan içe kadar savruldu. Daha sonra zaten jokeyi 250 metre kala üstüne gitmedi atın. Bu kez kazanabileceği grupta iyi koşabilir. 

ÖZEKAN: Memduhağa'ya yakın ara kaybettiği yarışın ardından İstanbul'da uzak ara yarış kazanan safkan,özellikle son iki yarıştır çok sert isimlerin arasında mücadele ediyor. Özellikle Ankara'daki 2400 metre mesafelik Grup-1 yarışta virajı en sonuncu dönen ve sonları da gayet diri geçiren safkan yakın ara yedincilik elde etmişti. Bakıyorum son üç koşusuna oranla bugün çok daha uygun isimlerin arasında mücadele edecek. Çaltepe'de kaliteli bir safkan ama son iki koşudur nedense pek beklenilenin üstüne çıkamadı. Belki bugün şahane hazırlıkları ile bu rakiplerini geride bırakabilir ama ben son dönem performansını bu  rakibinden çok daha beğendiğim Özekan'ı oyunumda tek bırakacağım. 


ASLAN ADAM: Özellikle bu yıl çok farklı bir karaktere bürünen safkan önde istediği tempoyu bulduğu her zaman yarış içerisinde dengi gruplarda etkili olabilecek düzeyde. İstanbul'da son koşusunda kilo avantajı bariz vardı fakat start aldığı rakipler içerisinde önde tempo yapmayı seven isimlerde mevcuttu. Viraj dönülmeden önce kaliteli safkan Magıc Ramper'a hakimiyetini hissettirip geçme çalışırken büyük efor sarf etmesine rağmen yarışın her anında arkadan gelen rakiplerine de direncini hissettirip kazanmasını bildi. Bugün Kupalım ne kadar baskı yapar bilmiyorum fakat,gücünü düzlüğe kadar idareli kullabilirse son ana kadar yarışın içerisinde olacaktır diye düşünüyorum. 


 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 2.1 
2.AYAK: 4.1 
3.AYAK: 4.ÖZEKAN    
4.AYAK: 2.3.5   
5.AYAK: 2,,,1.6 ,, 5.7
6.AYAK: 10.1.9 

Kupon Bedeli : 12 TL


Hiç yorum yok