Header Ads

YENİ EKLENENLER

23 Haziran 2019 Adana 1.Altılı Ganyan Tahminleri


Cümleten mutlu pazarlar sevgili dostlarım. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle. 


  • Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olan 4 numaralı LILI MARLEEN ve en az bu kısrak kadar kaliteli işler ile bu yarışta start alacak olan,grubun tek erkek ismi SONSUZUM arasında bir koşu beklediğimden ötürü ilk ayağı bu iki isimle geçeceğim.

  • Önde istediği tempoyu bulduğu her zaman başarılı yarışlar çıkartacak düzeyde olan BASRALI ile son dönemlerde iyi sonuçlar almaya başlan BLACK GRAPE arasında bir koşu bekliyorum. Grup içinde bekleme yapmayı seven çok isim mevcut,dolayısıyla bu ikili idareli dönerlerse virajı son ana kadar kıyasıya bir mücadele içine girebilirler.

  • Üçüncü ayak bir isme dikkat çekmek istiyorum. 3 numaralı DRONGO. Ankaradaki son yarışında virajı çok ama çok gerilerde dönerken kazanmak için koşan bir havası yoktu. Sonlarda ayakları yere sağlam bastı ve 1.11.11 gibi bir derece elde etti. Tabi o gün koşuyu kazanan muazzam bir derece ile yarışı tamamlamıştı. Bence iyi idare edilirse etkili koşabilir.

  • Beşinci ayakta farklı koşabileceğini düşündüğüm ve bugün benim favorim olan 8 numaralı GEZEGEN'i ihmal etmeyin. Bu yarış için yapmış olduğu galopları nefis. Kaldı ki Reberden -Döver'e ordan Tuğbey'e ondan Siverekbeyine kadar ara ara Mücbir'de virajdan sonra baskı yapabilen isim. Böyle bir grupta sonlarda diri gelebilecek kapasitede görüyorum Gezegen'i . Adana'da son koşusunda,yarışın bitimine 150-200 metre kala sıkışmıştı.Yine de fena koşmadı. Cezayı kesebilir. 

  • Son ayak Dublin koşuyor. Üstten bakıyorum nasıl geçilecek ? Alttan bakıyorum yine geçilmesi çok büyük sürpriz olur. Çok sert rakiplerle start alan kısrak, bugün böyle bir grupta kazanamazsa benim için büyük bir hayal kırıklığı olur şahsen. Bakıyorum iki yarış önce kimlerle start almış, geçtiği rakiplerin arasında Semih Bey var. O at dün İstanbul'da destan yazdı resmen. Geçildiği rakiplere zaten hiç girmiyorum. Bakıyorum Ankara'da ağır kilosu ile geçildiği rakiplerin arasında Özün var. Özün İstanbul'da 61 kilo ile çığrından çıkmış gibi koştu. Velhasıl kelam arkadaşlar,mesafesini de bulduğunu düşündüğüm DUBLIN'den birincilik bekliyorum.
 ADANA 1.ALTILI TAHMİNLERİ ; 

              
1.AYAK: 4.1 
2.AYAK: 6.3 
3.AYAK: 3.1.2
4.AYAK: 4.2.7.1.3.6.9 
5.AYAK: 8.7.6
6.AYAK: 5.DUBLIN  


Hiç yorum yok