Header Ads

YENİ EKLENENLER

25 Haziran 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


 FLYING BIRD: Startla beraber ekürisi ile birlikte öne düşerek yarışı forse edeceklerini düşündüğüm Arrow ve Flyıng Bırd ikilisinin uygun tempoyu bulabilecekleri grupta yarışı kazanmalarını bekliyorum. Özellikle 4 numarlaı F.Bırd'in son iki yarışında önde sert tempoda kaçan rakipleri olmasına rağmen düzlük boyunca mücadelesini çok beğendiğimi belirtmek isterim..

ASRASYAD: Diğer yarışlarına oranla kazandığı son koşusunda GÖZLÜK aksesuarı takılan ve bu koşuda jokeyininde etkili bir performans ortaya koyması ile kolay bir birincilik elde eden safkan günün zor koşusunda bir kez daha Banko ismim olacaktır. Muhtemelen son koşusunu kazandığı jokeyini kilo dezavantajı almamak için atın üstünden indirdiler . Şayet jokey binse bugün 60 kilodan aşağı göremezdik Asrasyad'ı .Son koşusundaki kolaylığını ve akışlarını çok beğendiğim bu ismin bir kez daha uygun grupta kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. 

WELKIN: Uzun bir aradan sonra iki yarış gören ve buradaki başarılı performansını çok beğendiğim Welkın günün kapanış ayağında sizlere ilk olarak  önereceğim isimdir. Özellikle son koşusunda virajdan sonra öne yağ gibi akmasına rağmen,birden duran ve yarışı beşinci olarak tamamlayan kısrağın uzayan her mesafede daha iyi koşacağını düşünüyorum. Fakat kısrakla ilgili tek düşüncem sürekli bu kadar iyi bir şekilde son 200 metreye gelip kazanacak ümidi verirken ,birden durmasıdır. Eğer bu kötü yarış karakterini atlattıysa bugün çok farklı koşacağından şüphe duymuyorum ! 


ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ ; 
              
1.AYAK: 5.6.7.4 
2.AYAK: 7.1.3.9.2.6
3.AYAK: 6.2
4.AYAK: 4.FLYING BIRD 
5.AYAK: 2.ASRASYAD 
6.AYAK: 9,,8.5.6.7

Hiç yorum yok