Header Ads

YENİ EKLENENLER

27 Haziran 2019 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)
Sevgili arkadaşlar Merhaba. Evet son 10 gündür '' 10 Milyara yakın '' tutturma şansı yakaladım. Fakat ne iştir ki kendi sitemizde verdiğim tahminlerde bir türlü başarılı olamadım. Salı günü Gündüz Ankara ve Gece Kocaeli altılıları vardı. Bunlardan gündüz programını tercih ettim ve uzun zaman baktıktan sonra iki tahmini de girip yönlendirmek yerine sadece bir tahmini girme kararı aldım. Genelde zaten böyle yapıyorum. Mümkün mertebe müsait olduğumda bir tahmin vermeye çalışıyorum.Fakat işi garip yanı 88 TL veren Ankara altılısında başarısız olurken, 1500 TL veren ''Kocaeli oyununu'' gene tutturma şansı yakaladım.Evet orada da bir kitlem var,tahminlerden yararlanan var fakat verdiğim oyunlarda kendi sitemizde başarı yakalayamamak bana üzüntü veriyor. Yine de Sosyal medya da Twitter ve Facebookta olsun her gün sürekli yazan ve iletişim halinde olduğum kişilere de fayda sağlamaya çalışıyorum. Velhasıl kelam sizler için,beraber başarılı olmak için çaba sarf ediyoruz arkadaşlar.O uygulama üzerinden ya da burda takip edip destek olmaktan vazgeçmeyin.

İZMİR PROGRAMI YORUMLARIMA GEÇECEK OLURSAK DETAYLI BİR ANALİZ YAPMA KARARI ALDIM ve BU PAYLAŞIMI DAHA İKİ GÜN ÖNCESİNDEN YAPIYORUM. UMARIM BAŞARILI OLURUZ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.AYAK: Aslında arkadaşlar iki-üç at ile de geçebileceğim bir koşu fakat yarış içerisinde start alacak isimlerin arasını görünce tedirginlik içine giriyorum.Dolayısıyla da  çok sürpriz çıkarak ilk ayaktan yatmak istemediğimden ötürü 'altı' isimle geçeceğim. Ama burada ilk koşusunda nefis bir sprint atan Casa Grande ile son koşusuna anlam veremediğim Frıday Copper favori isimlerimdir. İki kum koşusunun ardından ilk kez çime çıkacak olan 7 numaralı Kimsesiz Yaşar sürpriz yapabilir. İlave olarak iki yarışta da dışarı açıldığından ötürü tam gücünü göremediğimiz Mr Nobody isimli ata bugün ''Gözlük'' aksesuarı takılmış. Dışa sapmasından kurtulmuş ise farklı koşabilir. Yine Mr Nobody ile start aldığı ilk yarışında dışa sapma yapan ve sonrada emin adımlar ile gelen Hard Flood'a ilave Dilbağı takılmış. Son olarak Elibar diyeceğim.

OĞLUM MURAT-W.T.ELLİE: İkinci ayak aslında kağıt üzerinde kolay gibi gözükse de her türlü sonucun çıkabileceği bir koşu gibi duruyor. Favorim çok uzun zamandan sonra yarış görerek form tutan Oğlum Murat . 2 ve 3 Yaşlılığında start aldığı yarışlara zaten bakacak olursak bu gruptan seviye olarak üstün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat neredeyse 1 yıla yakın bir süre start almadı. Bu yıl beşinci koşusuna çıkacak ve her yarışında artan bir ivmeye sahip. Rakip olarak son iki koşusunda çıkışa geçtiğini düşündüğüm, özellikle dördüncü olarak kaldığı 1300 metre mesafede sonlarda çok geriden gelerek tabelaya giren W.T.ELLİE bugün süratli geçecek olan koşuda sonlarda iyi yer tutabilirse günün kazananı olabilir. Ben bu ikisi arasında bir koşu bekliyorum ama sizler tuttuğunuz isimleri eklemeyi ihmal etmeyin.

3.AYAK: Bu koşu için tek bir isim hakkında yorum yapacağım ve diğer tuttuğum safkanlar oyunumda mevcut olacaktır. 7 Numaralı Gur Khan. Çok aşırı nazlı bir at ve buradaki son koşusunda hatırlayacaksınız favori çıkmıştı. O gün yarışı bile tamamlamakta güçlük çekti .Fakat bugün ben kendisinden iyi bir performans çıkabileceğini düşünenlerdenim. Öne yürüyecek isimlerin koşu içerisinde fazla olmasının yanı sıra, kilo avantajını da elinde bulunduran safkan , bu koşu için yapmış olduğu 1200 metre galobunda 1.16.00 gibi bir derece elde etti. Gerçekten iyi durumdaysa bugün çok iyi koşacak isimlerin başında benim için. 

4.AYAK: Bu koşu için pek bir yorum yapma gereği duymuyorum arkadaşlar. Form durumu ve koştuğu rakiplerine bakacak olursak ilk dört numaralı safkanlar grubun bir seviye üstündeler. Günün zevkli koşularından biri olmaya aday bu grupta en az hata yapan dört isimden birinin kazanmasını bekliyorum.

PRENSES SABRİNA: Gelelim tabela ayağına ve banko ismimize. Son koşusunda süratli tempoda kaçan bir çok ismin hemen arkasına sinen kısrak, son 100 metre kala içteki rakibini geçerek bir ara yarışı kazanıyorum dese de birden durdu ve boyun farklı ile yarışı kaybetti. O gün ki sert gruptan sadece geçildiği rakibi burada var ve aralarında da 9 kilo gibi önemli bir siklet farkı var. Bugün böylesine uygun bir grubu bomboş kilosu ile geride bırakarak kazanamazsa bende bu kısrağın peşini artık bırakırım. Benim için ''BANKO ''


FRIGHTEN: Ayağına seri safkan burada kazandığı koşusunun ardından Kocaeli ve Bursa pistinde start aldı. Buradaki sert rakiplerinin yanında iyi koşan , özellikle son koşusunda sert rakibine  yarışın her anında karşılık veren safkan gruptaki en iyi dereceyi de elde etmesini bildi.(1.14.22) Bu elde ettiği dereceden ziyade önde istediği tempolara çıktığı zaman yakalanmasının 1200 metre mesafede zor olduğunu düşündüğüm Frıghten'in burada kazandığı son koşusundaki gibi öne düşerek bir kez daha beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum ve sizlere Günün ikinci banko ismi olarak öneriyorum. 


İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ; 

1.AYAK:  3.5.7.8.4
2.AYAK:  3.10
3.AYAK:  7.3.5.8.6.4
4.AYAK:  2.3.1.4 
5.AYAK:  3.PRENSES SABRİNA
6.AYAK:  4.FRIGHTEN


Sevgili dostlarım benim İzmir görüşlerim bu yönde. Yine 20 TL'yi bulmayan bir kupon ve ben şansımı bu oyunla deneyeceğim. Sizler için güzel bir hazırlık yaptım ve Bugün ve yarın olmak üzere desteklerinizi esirgememenizi özellikle bekliyorum. 
Herkese multu günler,bol şanslar....Hiç yorum yok