Header Ads

YENİ EKLENENLER

5 Haziran 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca )


" Bir avuç fıstıkla maymun yakalanmaz " (Hint ata sözü )

Artık alışkanlık haline gelen " çok zor bir programla karşı karşıyayız" cümlesini kurmak inşallah sizlere itici gelmiyordur.Çünkü durum gerçekten böyle.Benim uğraştığım doğu-güneydoğu ve yabancı yarışların pek çoğu sizlere altılı şablonu oluştururken dikkat ettiğim 100 ytl barajını aşmama prensibimi bir hayli zorluyor.Sitemizin ücretsiz bir site olması , hazırladığım altılı şablonlarının bu çerceveyi aşmasını engelliyor.Yani doslar sözün özü,yeri geliyor bir avuç fıstıkla maymun yakalamaya çalışıyoruz.Şans yanımızda olsun...

Günün koşularına ilişkin değerlendirmelerim

1.ayak:Geçen hafta kazandığı parlak yarışı ve forma girdikten sonra üst üste kazanma başarısı gösterebilen Bürebey benim bir kez daha kazanmasını beklediğim safkandır.Ekürili Kırkpınar ve Kazazade ciddi rakipleri olup,Tekçapkan süprizdir.
Sıralama: 1 - 4 - 3 - 8

2.ayak:Günün en zor ve karışık görünen koşusunda risk alarak da olsa, bu grubu geçebilecek forma sahip olduğuna inandığım kısrak Queen Salima benim buradaki bankom olacaktır.Son koşusunda bu pist ve mesafede yine ailenin jokeyi F.Felhan ile yaptığı 1.18 içerisindeki derecesini tekrarlaması halinde kazanacağına inandığım kısrağın yanına rakip ararsam pek çok ismi önermek durumunda kalacağımdan herhangi bir rakip önerisinde bulunmayacağım.Handikap puanı da çok uygun olan kısrak bankomdur.
Sıralama:9  - Queen Salima

3.ayak:Form durumları itibariyle ön planda değerlendirilmesine inandığım Tuban Kama,Sinkızı ve Tiran'a rakip olarak gördüğüm safkan Amari olacaktır.
,Sıralama:2 - 1 - 8 - 3

4.ayak:Adana pistinde koşup protesto sonucu da olsa 3.lük yaptığı yarışını beğendiğim Playa Del Amor ile burada ve Şanlıurfa'daki koştuğu yarışlarda yaptığı tabela içerisindeki yarışları başarılı olan ve pazartesi koşulan Şanlıurfa yarışlarında kayıtlı olduğu halde pas geçip bugün burayı tercihleyen Warrıor Woman arasına at girmesini beklemediğim koşuda en az hata yapan kazanacaktır.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama; 7 -Playa Del Amor   ///  8 - Warrior Woman

5.ayak:Son koşularında istenilen yarışları yapamasa da burada çok şanslı olduğuna inandığım Fedai ile yaptığı yarışlarında geliyorum sinyalleri veren Alsima arasında geçmesini beklediğm koşuda,eli kulağında olan Fıght Fıghter,kazandığı fiyakalı yarışıyla Lombardi ve gerçek gücünü bu yarışta göreceğmiz Baba Nevzat rakiplerdir.
Sıralama: 2 - 5 - 9 - 1 - 6

6.ayak:Yine çekişmeli geçmesini beklediğim zor koşuda bir sıralama vermekle yetineceğim.Bütçe ölçüsünde değerlendirmenizi öneriyorum.
Sıralama: 5 - 3 - 4 - 7 - 11 - 14 - 6 - 9


Yorum tablomuzdaki altılı tutarı 64 ytl.

Bol şanslar...

2 yorum:

  1. " Bir avuç fıstıkla maymun yakalanmaz " cahit sıtkı tarancı (KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR).....

    YanıtlaSil
  2. En güvendiginiz baska tekiniz varmi hocam

    YanıtlaSil