Header Ads

YENİ EKLENENLER

7 Haziran 2019 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca )


9 koşulu Bursa programında 1. altılı ganyana dahil olan yarışlarla ilgili düşüncelerimi paylaşacağım.

1.ayak:Çim pistte koştığu son yarışını ölçü almadığım İnto benim burada favorim ve banko adayımdır.Sevdiği kum pistte rakiplerini yanına yaklaştırmadan çıktığı gibi bitireceğine inanıyorum.İnto'ya mutlaka rakip arayanlara zamam - zaman sert gruplarda başarılı sayılabilecek yarışlarına tanık olduğumuz ve gerçek gücünü henüz yarışlarına yansıtamamış olduğunu düşündüğüm The Dıfference bana göre tek rakiptir.
Sıralama: 5 - Into   /////  6 - The Dıfference

2.ayak:Tay yarışlarının her zaman süpriz şekilde sonuçlanma ihtimalinin fazlalığı nedeniyle kalabalık tutacağım bu ayakta favorilerim belli bir istikrar sağlamış Porsuk Kızı ve Çavuşbabam olacaktır.Rakipleri iyi ellerde bakılan Arapman,jokey avantajına sahip Sarkıntı Beyi,üstün pedigrisiyle Romanolur ve Yahyabey Gülü'dür.M.Gündüzeli'li Çılgınmatra süprizdir.
Sıralama: 11 - 3 - 1 - 5 - 12 - 13 - 8

3.ayak:Kurtel ekürisinin Ustaoğlu'su benim bu yarışta çok iyi koşmasını beklediğim favorimdir.Form durumları üst seviyede olan Acıdilli Fatih ve Karazeytin sert rakipleri olup,Kelemer süprizdir.
Sıralama: 6 - 4 - 9 - 3

4.ayak:Formlarını her geçen gün artıran kısraklardan Mis Gölcük,Hızkolik ve Sarraf Sultan'ın beraberce değerlendirilmesinden yana olduğumu belirterek,rakip olarak Ildırlı,Özdemir Ağa ve Fadik' in de dikkatten kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Sıralama: 11 - 9 - 12 - 4 - 1 - 8

5.ayak:Son birinciliğini beğendiğim Savaş Atı yenenekli aprantisiyle favorimdir.Formu iyi Qaviy ve ara vermesine rağmen Almohad rakipleridir.Kiloları biraz ağır olan Rowdy ve New Transatlantic bana göre yarışın süprizleridir.
Sıralama: 9 - 6 - 7 - 3 - 2

6.ayak:Birinci altılı ganyanın son ayağı olan koşuyu mesafenin kendisine biraz kısa gibi görünmesine rağmen, Kadir Tokaçoğlu'nun üstün gayretleriyle Safir Kız ' ın kazanasını bekliyorum.Direk bankom olup yanına herhangi bir rakip önerim olmayacaktır.
Sıralama: 3 - Safir Kız


Bol şanslar..


Hiç yorum yok