Header Ads

YENİ EKLENENLER

8 Haziran 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (MRNOBODY)


1.)CELALİYE: Benim oyun stilimde aslında ağır favorileri tek atmak yoktur fakat kiminle yıkmaya kalksam yıkamadım. Ön grupta gitmeyi seven birden fazla atın olması bu safkanın güle oynaya yarış kazanacağını bize fısıldıyor. Günün birinci bankosu Celaliye.

2.)ATARDAMAR: İleride at sahibi olursam sahibi olmak istediğim atın orijini kesinlikle bu olurdu.Atın idman pistine bakayım dedim öyle heybetli bir at ki diğer atlar yanında yavrusu gibi kalıyordu.Ben bugün jokeyi macera aramazsa uzak ara kazanmasını bekliyorum.

6.)UMUTÇİÇEĞİ: Bu safkan uzun mesafeli çimi sevdiğini çok rahat belli etmesine rağmen sahipleri sürekli kum pistte veya kısa çim de safkanı koşturuyorlar.Bugün önde Zeynep sultan boş kalacak gibi dursa da ben alderamin in aprantisinin acemilik yapıp öne erken sarkmasını ve kaçak olan atı bozmasını bekliyorum.Geriye sadece stilini çok beğendiğim ALİ kardeşimin güzel bir sprintle yarışı kazanması kalıyor.

10.)SCOUTLEO: Son koştuğu çim yarışında son 800 50 civarı koşulmasına rağmen öyle kolay sprint attı ki jokeyi son 50 de kantarmayı ele almıştı.Gelelim bugüne. Bugün yarışı kazanmak için önlerde gitmek isteyecek veya son virajda tempoyu artırmak zorunda olan safkanların çoğunluğu bir hayli fazla. Gökhan Gökçe nin tek yapması gereken son düzlükte herkes atağa kalkarken atını en dışarı alıp son 600 de yürü bakayım oğlum demesi olacaktır.Gerisini hepimiz biliyoruz zaten :)

5.)NEW EPOCH: Geçen yarışında yarışı önlerde kabullenip virajda liderliği alıp birdaha da kimseye kaptırmamıştı. Bugün önlerde gitmeyi seven safkan neredeyse bulunmuyor. Ağır tempolarda geçmesi muhtemel yarışta liderliği alıp rakiplerini uzun sprinte zorlayıp yine kolay bir birinciliğe imza atacaktır.

                                              ALTILI GANYAN ŞABLONU
         1.AYAK: 1 BANKO
         2.AYAK: 2 BANKO
         3.AYAK: 6 BANKO
         4.AYAK: HEPSİ
         5.AYAK: 3,7,10
         6.AYAK: 10 BANKO
         7.AYAK: HEPSİ
         8.AYAK: 1,5,6,8,9,10
         9.AYAK: 5 BANKO
Hiç yorum yok