Header Ads

YENİ EKLENENLER

9 Haziran 2019 İstanbul 1. Altili Ganyan Tahminleri


1. Ayak : İstanbul dışında hazırlanıp yeterli gücü bulan Tay koşmuş olduğu ilk maiden koşusunu rahat kazanıp ne denli kalite bir Tay olduğunu gösterdi. Kaya ekürisinin uzun zaman sonra özlediği Kafkaslı günlerini geri getirir mi bilemeyiz ama bu Tay ile ilgili çok güzel sözler duydum. Sentetik pistte de koşacaktır. Bankom 5-Kamakaya olacaktır.

2.Ayak : 1-Batman bu kez yatkın olacağını düşündüğüm çim pistte koşunun tatlı sürpriz işimi olabilir,  dikkat.. Rakipleri 8-11-4-12 olacaktır.

3.Ayak : 2-Demirpoyrazım ters pistte sapma yapmaz ise kendisini rahatsız edecek bir safkan bulunmamakta, çok at yazmak isteyenler muhakkak değerlendirmelidir. Diğer atlarımız 4-6-1 yazarak rahat bir yarış izlenebilir.

4.Ayak : Aradan sonra iki yarış görüp yeterli seviyeye gelen 9-Çalışkanhan çıktığı gibi sert tempoda yarışı bitirebilir. Tek ciddi rakibi ise sonlarda etkili gelecek olan 7-Mister Bond olacaktır. Ben bu ayağı iki at ile geçip risk alacağım.

5.Ayak : 7-Peri Lina ve 2-Iskra mücadesi olacak gibi duruyor.

6.Ayak : Dişi Tay Deneme koşusunda yazdığım fakat yakın ara 3. bitiren kısrak 9-Locky Food o gün gelseydi çok cazip bir ganyan ile yakalamış olacaktık. Bugün uzayan mesafede şansı yine yüksek. Sadece bir kısraktan bahsetmek istiyorum. 2- Ananiasvili Ankara da kazanmış olduğu iki yarışta da düzlük aksiyonlarını çok beğendim. Kuponumun olmazsa olmazlarından olacaktır. Bu ayakta biraz fazla Kısrağa şans vereceğim. Sonrasında sırası ile 12-Quın of protı, 11-Moshau ve 6-Hürat yazılmalıdır.

Keyifli seyirler diliyorum


Hiç yorum yok