Header Ads

YENİ EKLENENLER

Cazipkupon İddaa Tahmin Kuponu ( Sabirli )


244:Bulgaristan ~Kosova Sonuç İY :1 Oran : 2.80 

Düşüncem : Ev sahibi deplasmanda ki maçta 39.dk bulduğu golle ilk yarıyı önde kapatmış, dk 61 de, Arber Zeneli nin attığı golllede maçı 1-1 berabere bitirmişti, bugün o maçta golü atan ; Zeneli yok bakalım Kosavayı kim kurtaracak . Bugün evinde ve seyircisi önünde oynama avantajı ile yine ilk yarıdan golü bulabilir ve maçıda kazana bilirler. Ben maç sonu riskine girmeyeceğim ama ;2.80 oran 45 dk lık riske değer bir oran ben kuponumda bu şekilde oynayacağım, dileyenler, 2,3 gol seçeneğini de değerlendire bilirler.


245: Çek Cumh.~Karadağ Sonuç İYM: 0~1 Oran: 3.20

Düşüncem : Çok büyük bir sürpriz olmazsa beklenildiği gibi ev sahibi maçı kazanacaktır. 1.45 Oranı yeterli bulanlar hiç ilk yarı riskine girmeyip 1 oynasınlar. Kendi adıma maçın 1 olacağını düşündüğüm için, ilk yarı riskine girip oranı yukarı çekeceğim, oran riske girmeme değer, ilk yarı Karadağ lıyız , 2.yarı" Çek" alırız (oluruz)


247: F. Adaları~Norveç Sonuç :üst Oran : 1.65 

Düşüncem : İspanya ve Romanya ya gol atan ev sahibi, Norveç'e de atarsa, Norveçinde yenmesi beklenen maçta, daha soyunma odasında maç üst oldu . Oranda gayet iyi. İlk yarı 2 de ayrı bir seçenek dileyenler böyle yazsın,, ben üst yazıyorum.
Kendi adıma bir süredir başarısız gözüken paylaşımlarım var, kazanamadık doğru, kaybettik doğru, bahsini yok, o da tamam, ama gel gör ki kaybettiğimiz maçlar, nedense tek golle kaybedilmiş maçlar ve favori maçlar, bu gibi durumda ben bir müddet ara verir oyun yapmam normalde, ama bizi takip edip paylaşım yaptığımız düşüncelerimizden faydalananlar oluyordur diye, kendim de oynuyor ve paylaşım yapıyorum. İnanın bakmadığım, az yada çok bilgi sahibi olmadan fikir beyan edip paylaşım yapmam, siz ne kadar bilseniz, takip etsenizde bu işin kısmet işi olduğu bir gerçek, kısmette yoksa biz ne yapsak ta boş. Geçmişte istemeyerek zararına uğrattıklarım varsa kusura bakmasın. Bugün için şimdiden bol şanslar dilerim, lütfen bütçenizi zorlamayın hiçbir şeyin garantisi. Düşüncelerimizi görüp okuyan arkadaşlar varsa, site sahibi kardeşimize destek olmayı unutmayınız.

Herşeyin gönlünüzce olması temennisiyle.

Hiç yorum yok