Header Ads

YENİ EKLENENLER

JOKEY ve APRANTİLERİN 2019 Yılı Birincilik Listesi  •  2019 Yılının yarısını tamamladığımız Haziran ayında jokeylerin kazanma sayılarına baktığımızda ilk beş sırada kıyasıya bir mücadele olduğunu görüyoruz. 
  • Listenin başında geçen sene Tüm Şehirlerde 262 yarış kazanarak ilk sırada yer alan Özcan Yıldırım bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda yükselişini sürdüren Gökhan Kocakaya ise listede ikinci sıradadır. Burada dikkatimizi çeken bir detay ise; az at binmesine rağmen kazanma yüzdesi listenin üstündekiler kadar olan Kadir Tokaçoğlu'nun başarılı performansı. Sıralamadaki diğer isimleri görmek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  • İzmir'in başarılı aprantilerinden Mertcan Çelik ,geçen sene başladığı binicilik hayatında toplamda 62 koşu kazanma başarısı gösterirken bu yılında en çok kazanan aprantiler listesinde ilk sırada yer almaktadır. Yine geçtiğimiz yıl at binmeye başlayan İsa Akyavuz ise Doğu illerinde ve Adana'daki başarılı yarışları ile toplamda 138 birincilik elde etmeyi başardı. 
  • Bu iki ismin yanı sıra, sıralamadaki diğer isimleri görmek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz. 

Hiç yorum yok