Header Ads

YENİ EKLENENLER

DİKKAT !! SON GÜNCELLEME: 14.58 --- 18 Temmuz 2019 Ankara 2.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK:  Yarışlar kum piste alındığı için sevgili dostlarım bende güncelleme yapma kararı aldım .Dolayısıyla ilk ayak kum pist performansları bu grubun üzerinde olan Hawking ve Ateşin Kanatları isimli safkanlar ile bu koşuyu geçme kararı aldım. 
2.AYAK: İçteki rakibine hakim olduğu son koşusunda birinci olacak izlenimi veriyorken birden duran ve baş farkı ile rakibine geçilerek ikinci kalan Mihmanlı günün ikinci ayağına kazanmasını beklediğim isimdir. 30 günlük dinlendirilme sürecinde epey üstüne gidilen ve idmanlarını sıklaştıran bu isim son galobunu ise bugün ki jokeyi idaresinde gerçekleştirdi. Kazanarak maiden'a veda etmesini bekliyorum.

3.AYAK: Ankara pistini diğer rakiplerine oranla daha iyi tanıyan Demirperde son iki koşusunu kazandığı jokeyi idaresinde bir kez daha bu rakiplerini geride bırakabilir. Bekleme yapmasını seven isimlerin olmasından ötürü öne düşüp hakimiyetini rakiplerini hissettirirse beyaz bayrak ayna yarışı izletebilir bizlere. Virajı en sonuncu döndüğü son koşusunda dıştan gelmeye çalışırken yer bulamadığı için bariyerdibine sapıp aksiyonları bozulan ve tamamen kendisini yarışa veremeyen Cevherizade'den bugün için pozitif bir yarış bekliyorum. Kusursuz hazırlıkları ile kazanabilecek potansiyelde. Son olarak sprintine geç kaldığı son koşusundan ikinci olarak ayrılan Sürgüntay ''bekleme hastası'' jokeyi ile farklı bir yarış çıkartabilecekler listesinin ilk sırasındadır.
Bu koşu esasen üç isimle geçmiştim fakat yarışlar kum piste alındığından ötürü bende güncelleme yaparak tüm isimlere şans verdim. Özellikle burada kum pist performansı göze batan 3-4 isim mevcut ki bunlar sürpriz yapabilirler.  


4.AYAK: Daha önce uzun mesafelerde de başarılı neticeler elde etmeyi başarmış bir isim olan Let Her Go günün zorlu koşusunda benim ikinci Banko ismimdir. Şayet grup içerisinde bekleme yapmayı ve düzlükten sonra sprint atarak yarışa gitme karakterine sahip bir çok isim mevcut. Hal böyle olunca da ara verdikten sonra stil değişikliğine giderek ön tarafta kaçak bir stile bürünün kısrağımız muhtemelen de bugün liderliği alacağı bu koşuda arka grupta pres yemeyecektir. Tabii tüm bunlar benim kafamda kurduğum ihtimaller. Ekstradan bir at çıkar deli gibi kaçarsa bizimde burada kafamızda koşturduğumuz yarış senaryosu alt-üst olur. Temponun kendisine yarayacağını düşündüğüm Let Her Go'nun düzlükten sonra arka gruptan gelecek tüm ataklara karşılık vererek kazanmasını bekliyorum. Koşunun kum pistte alınmasından ötürü biraz daha yakınlaştığım Banko ismime hiçbir şekilde müdahalede bulunmuyorum.

5.AYAK: Orjin olarak çok daha yatkın bir pistte koşacak olan Canseklavi 42 günlük geri çekilmenin ardından muazzam hazırlıkları ile start alacak olmasından ötürü kazanmaya yakın görüyorum. Üç çim pist koşusunda da fena işler çıkartmayan Çakar Şah bu kez farklı bir pistte çim pist koşularından daha iyi bir netice elde edebilir. Koştuğu üç yarışında start aldığı iki biniciye oranla bugün çok daha iyi bir jokey ile start alacak olması şansını daha da arttıran bir faktör. Kum pistteki koşuları tatminkar Nazdarım ve Urfadan gelerek bu pistte bir koşu gören akabininde o koşuda da başarılı koşan Aşkcan pisti daha iyi tanıyacak olmasından ötürü şeytanın bacağını kırabilir. Beklentiler yüksek olmasına rağmen iki koşusu da hayal kırıklığı olan Silvertay bu kez şansını kum pistte deneyecek.Farklı bir koşu izleyebiliriz.

YARIŞLAR KUM PİSTE ALINDIĞINDAN ÖTÜRÜ TAHMİNLERİM SAAT 13.53'TE GÜNCELLENMİŞTİR. 
SON KOŞU ÖNDE KAÇAK İSİMLER YARIŞTAN ÇIKTIĞINDAN ÖTÜRÜ BENDE 1 NUMARALI TURBOCU'YU OYUNUMA DAHİL EDİYORUM BİLGİNİZE.

SON GÜNCELLEME: 14.58 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANKARA ALTILI TAHMİNLER
İ ;

1.AYAK: 2.4
2.AYAK: 5.MİHMANLI
3.AYAK: 3.5.2.6.7.4.1   
4.AYAK: 4.LET HER GO
5.AYAK: 1.3.9.8.7
6.AYAK: 8.7.13.14.4.6.11.1

BİR KAÇ SANİYENİZİ SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN AYIRARAK PAYLAŞIMLARIMIZA GEREKLİ İLGİ ve ALAKAYI UMARIM GÖSTERİRSİNİZ SEVGİLİ DOSTLARIM.
 Yarını iyileştirmenin tek yolu; bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir. Umarım gününüz,dünden daha iyi olur. Herkese bol şanslar 


KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİN ve YORUMLARIM İÇİN ⇉ TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok