Header Ads

YENİ EKLENENLER

18 Temmuz 2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)  • Sevgili Dostlarım merhaba. Dün akşam bugün koşulacak olan Ankara programından 2.Altılı için Tahmin ve Yorumlar ile sizlerle buluşmuştuk. En az Ankara programı kadar keyifli olacağını düşündüğüm Kocaeli programı içinde sizlere düşünceleri paylaşmak istedim. Umarım faydalı bir tahmin yaparak başarı elde ederiz.
  • Sizlerden tek dileğim gün içinde bizlere destek olmayan dostlarım bir kaç saniyelerini ayırarak mobil ve wi-fi bağlantılarından destek olmalarıdır.Bizleri umursayan herkese şimdiden bir kez daha teşekkür ederim.
  • Şans sizlerle olsun...

UÇANAT: El Corredor-Neris orjinli safkan yarış hayatının başlangıç koşusunda çim pistte mücadele ederken ilk yarışı olmasının tecrübesizliğinden ötürü koşuyu çok gerilerde takip etmiş ve sonlarda yaptığı ciddi ataklar kendisine birincilik için yeterli olmamıştı. Orjin olarak kesinlikle ve kesinlikle kum pistte daha iyi koşacağını düşündüğüm bu isim jokeyi tarafından aklının %10'u kullanması halinde bu grubu nakavt eder.
OVER ALL: Mücadele ettiği son iki koşuyu da kazanma başarısı gösteren kısrak,özellikle Bursa'daki son koşusunda Massandra tarafından önde yüksek tempoda kaçmaya mahkum edildiği için, arka grupla arasındaki farkı ve tempoyu çok yüksek seviyelere çıkardığı ilk 1200 metredeki performansına rağmen yılmayarak yarışın son anına kadar ağır kilosu ile rakiplerine direnerek koşuyu kazanma başarısı göstermişti.Daha önce kum pisttede başarılı koşuları bulunan kısrak, önde istediği tempoyu bu kez daha kolay bir şekilde bulacağını düşündüğümden ötürü startla beraber aldığı liderliğini bir kez daha son ana kadar korumasını bekliyorum. Günün ikinci Banko ismi olarak  oyunumda işaretliyorum.
KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ ; 


1.AYAK:  2.1.7.3.6.8   
2.AYAK:  8.11.5
3.AYAK:  8.UÇANAT
4.AYAK:  2.6.1.3 
5.AYAK:  5.OVER ALL 
6.AYAK:  4.3.5.8.6


Hiç yorum yok