Header Ads

YENİ EKLENENLER

23 Temmuz Elazığ Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca)


1.ayak:İdman pistindeki çok iyi durumunu yarışlarına yeterince yansıtmayı başaramayan Mirberri benim favorimdir.Rakipleri yine iyi durumları ve yarış kazanacak seviyede olmaları sebebiyle Karimanınoğlu ve Deli Faruk'tur.Yarışın bu tayların dışına çıkmasını beklemiyorum.
Sıralama:7 - 5 - 2

2.ayak:Dişi tayların mücadelesinde geçen hafta burada yarış görüp pisti tanıyan Hazime Sultan benim banko adayımdır.Sıkleti rakiplerine göre birkaç kg. fazla olsa da Maşallah kısrak olmasına rağmen ben erkeğim diye pistte dolaşan pekçok taydan daha eşgalli,kelle kulak yerinde. Bu özellik babaları Ateştopu'undan geliyor.Çünkü Ateştopu' nun yavruları genelde güzel eşgalli oluyorlar.Yalnız yeri gelmişken bir de olumsuz özelliklerinden bahsedeyim.Yarış içerisinde çok kolay gitmelerine rağmen poto önünde rakiplerine bir baş -bır boyun gibi az farklarla geçilebiliyorlar.Usta jokeyi N.Altın' la kazanmasını bekliyorum.
Sıralama: 2 - Hazime Sultan

3.ayak:Son yarışları başarılı Baba Yadigarı ve Mami' nin ön planda değerlendirilmesi gereken koşuda, ekürilerden Eray Baba rakipleri olacaktır.Yarışın süprizini ilk startlarını alacak taylardan Mazlum ve Yıldırım Kral yapabilir.
Sıralama: 2 - 7 - 4 - 8 - 12

4.ayak:Her hafta başka bir atın süpriz yaparak kazandığı grupta mümkün olduğunca kalabalık geçerek rahat bir koşu izlemeyi öneriyorum.
Sıralama :8 - 9 - 11 - 16 - 15 - 5 - 6 - 3 - 2 - 1 - 7 - 13

5.ayak: Ekürisinin de yardımıyla İstanbul Hause benim favorimdir.Supreme ve ekürilerden King Of Diamonds sert rakiptir.Yarışın süprizleri vıhıghpe ve statta fazla takılmazsa Orange Blossom olacaktır.
Sıralama: 2 - 3 - 4 - 6 - 8

6.ayak:Altılının son ayağında ben biraz da risk alarak Lea 'yı banko olarak önereceğim.Kısrak tam formunu yakalamış ve üst üste kazanırken bana göre gereksiz bir Ankara seyahatına çıkarılmış, Ankara pistinde yaptığı 3.lüğünden sonra geldiği bu pistte katıldığı  sert gruptaki başarısız koşuşunu ölçü almıyorum.Bugün kendisine uygun grupta jokeyi M.Avşar' ın çok büyük bir hata yapmadığı taktirde yarışın sonlarında yapacağı bitirici sprintiyle koşuyu kazanmasını bekliyorum.
Sıralama: 3 - Lea 


saat:22.20

Yorum tablomuzdaki tüm atlarla yapılacak altılı ganyan tutarı : 45 ytl.
                                                                           beşli ganyan tutarı : 15 ytl.

Bütçelerinize uygun olanı değerlendiriniz...

Bol şanslar.

Hiç yorum yok