Header Ads

YENİ EKLENENLER

26 Temmuz 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Değerli CazipKupon takipçisi dostlarım,bir süredir bu sitede yarışlarla ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.Paylaşım yaptığım yarışlar genelde doğu illerimizdeki ve yurtdışı yabancı yarışlarla ilgili yaptığım çalışmalardı.Bugün sitemizin yöneticisi Şenol kardeşime ( hafiften ) isyan bayrağını çekip " kardeşim ben de İstanbul koşularına yorum yazmak istiyorum" dedim.Beklentim " abi sen eskisi gibi devam et " mealinde bir cevaptı.Fakat Şenol kardeşimden her zamanki ' cool ' haliyle  " abi nasıl istersen  öyle yaz " cevabı gelince birden sırtımdan soğuk terler boşaldı.Artık takipçilerimize bir altılı ganyan buldurmak şart oldu diye düşündüm ve derhal yoğun çalışmalara  başladım.Birinci altılı ,ikinci altılı derken (Allahtan  üçüncü altılı yok ) çalışmaları tamamladım, çıkan sonuçları sizlerle paylaşıyorum.Faydalı olmasını umut ediyorum.

1.koşu.Dişi olması ve son yarışları tatminkar görünmemesine rağmen favorim ve alternatif bankom Monshau olacaktır.Son koşusunda yaptığı 1.22 derecesi  tatminkar olan Baldemar  rakibi konumundadır..Rex kazanırsa hem yarışın süprizi hem de benim için süpriz olacaktır.
Sıralama: 9 -  //  1 - 3

2.koşu: Kaneko' nun güzel kızı Saetta' nın sert grupta koştuğu son yarışı ölçü değil benim favorimdir.Tek rakibinin son yarışını kazanırken virajı 5. dönmesine rağmen, usta atlar gibi sprint atarak  rakiplerini çok kolay ekarte eden Winner Man olacaktır.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 2 - 1

3.ayak:Günün zor yarışlarından birisi olarak gördüğüm koşuda  riske girmeden koşunun kapatılmasından yanayım.
Sıralama:Hepsi

4.ayak:Yine günün zor yarışlarından birisi olan  koşuda Algantay,Efesli,Bawepir ve Bir Ömür' ün beraberce değerlendirilmesini düşünüyorum.Günbike ve Yurtyapan koşunun süpriz safkanlarıdır.
Sıralama: 8 - 5 - 9 - 3 - 4 - 6

5.ayak:Yüzbin tl. kazanca ulaşmış Hıawatha tartışmasız yarışın favorisi ve bir diğer alternatif banko adayıdır.Rakip arayacak olursak, çimde ilk kez koşacak olan After Gold ve yarışları fena sayılmayan Kekova düşünülebilir.
Sıralama: 4 - /// 1 - 5

6.ayak:Stallion Falcon' un yüksek tempoda götüreceği yarışı yakın takip  edecek olan Corcavado sert rakip konumundadır.Bu iki safkanın da beklentilerin çok altında koşmaları halinde Depository yarışın süprizini yapabilir.
Sıralama:  5 - 6-  1

7.koşu:Güneşi Gördüm Ankara,Kocaeli derken İstanbul 'a ulaştı.Atlıbey ile birlikte yarışın favorisidir.Eküriler ve Duman rakipleridir.
Sıralama: 2 - 4 - 6 - 1

8.koşu: Son yarışları ve form durumları itibarıyle ön planda tutulması gereken safkanların Ferhan.Aly Wins, Flying Face olması gerektiği inancındayım.Uçan Prenses ve " cort cort narelemezse " ( bunu çevrenizde eski Sulukuleli ya da Darendeli tanıdığınız varsa onlara sorun izah ederler. ya da hazeyince sözlük olarak google' dan bakabilirsiniz. ) Hazeyn
rakipleridir.
Sıralama: 3 - 1 - 4 - 12 - 5

9.koşu:Rakiplerine üstünlüklerini kabul ettirmiş olan Kaizbert'in bu yarışta karşımıza çıkan yavrularından Barbarosbey, son katıldığı çim yarışında son 200 lere kadar yarışı forse etmiş ve sonra jokeyi  enseye basıp gerilerde tamamlarken adeta bu koşunun hazırlığını yapmıştı.Bu yarışı kazanmasını bekliyorum, cazip bankomdur.
Sıralama: 6  - Barbarosbey

SAAT:00.45


1.Altılı Ganyan tutarı: tek banko ile  -  37.8 TL.
                                     2 banko   ile    - 12.6 TL.


2. Altılı Ganyan :        tek banko ile   75.6 TL.
                                     2 banko   ile     25.2 TL.


Bütçelerinize uygun olan şablonu değerlendirmeye alınız.

BOL ŞANSLAR...Hiç yorum yok