Header Ads

YENİ EKLENENLER

3 Temmuz 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


Değerli dostlar,dün Elazığ koşularına yaptığım şablon maalesef başarısız oldu.Öncelikle bunun için üzgün olduğumu bilmenizi isterim.En kısa süre içerisinde dişe dokunur bir altılı bulmamız şart oldu.Bunu gerçekleştirmenin gayreti içerisinde koşuları değerlendireceğim.İnanıyorum ki bugün dünden güzel olacak...

Kadir Efe: Safkan Adana ve Ankara ' da koştuğu biri kum üçü çim pistteki yarışlarında yeterli pişkinliğe ulaştı.Gerek orjin gerek te eşgal olarak rakiplerinin yanında mükemmel bir konumda olacağını düşündüğüm safkan,buradaki kısa işlerinde piste uyum saglamış bir göruntü verdi.Son düzlüğü kısa olan Elazığ pistinin safkanın işini bir hayli kolaylaştırmasını bekliyor,ayağına çabukluğuyla yarışın liderliğini alıp potoya kadar usta jokeyi idaresinde koruyacağına inanıyorum..Bankomdur.

Servisu:Kısrak üst üste kazandığı 2 yarışın arkasından katıldığı ve bana göre kendisine uzun sayılan 2000 m. mesafedeki yarışını 6. olarak bitirebildi.Narin yapısına rağmen Maşallah yüreğiyle koşup buradaki rakiplerinden daha iyilerini geçmeyi başarabilmiş kısrak yeniden sevdiği mesafeyi ve uygun grubu yakalamış görünüyor.Malatya ' dan epeyce destekçisinin de geleceği kısrağın birkez daha beyaz bayrak ayna yarışı yaparak  sevenlerine zevk yaşatamasını bekliyorum. AGF oranlarına göre de  muhtemelen cazip bir sıralamasının çıkacağı Servisu benim bankomdur.

ALTILIM


1 - 8 - 2 - 5 - 4
2 - Kadir Efe
1 - 3 - 5 - 6 - 7 - 9 - 2
3 - 1 - 10
5 - Servisu
7 - 6 - 12 - 2 - 3 - 4 - 10 - 15


42 ytl.


Hepinize bol şanslar diliyorum...
Hiç yorum yok