Header Ads

YENİ EKLENENLER

15 Temmuz 2019 Wolverhampton Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca)


Güzel bir programın olduğu bu akşamki Wollverhampton yarışlarında cazip bir ikramiye çıkmasını bekliyorum.Her zaman olduğu gibi bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışacağım.

1.ayak:Newcastle pistinde katıldığı Cl-3  seviyesindeki koşuda 3.lüğü son anda kaybettiği yarışını çok beğendiğim Paddy Elliott benim favorimdir.Eğer herhangi bir sebeple eksik koşacak olursa tek rakibinin çimde kazanan ve bir önceki sentetik pist yarışı da güzel olan Miltown Star sert rakibi olacaktır.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 4 - 1

2.ayak:Kısa mesafeli yarış olması ve  performans olarak biribirlerine yakın safkanların start almasından dolayı sadece sıralama vermekle yetineceğim.
Sıralama: 2 - 5 - 11 - 10 - 1 - 9 - 6

3.ayak:Son katıdığı Cl-5 seviyesindeki çim yarışında beğenilen Lafilia bir adım önde görünse de daha önce bu pistte başarısız olduğu yarışının bulunması nedeniyle rakibiyle beraber yazılmasından yanayım.Rakibi Fern Owl ise,amatör binicilere ait koşuda son metrelere kadar getirdiği yarışı binicisinin adı üstünde "amatör" ce yaptığı hatalardan dolayı kaybetmişti.Bugün etkili yarış bekliyorum.
Sıralama: 5 - 3

4.ayak:Henüz maiden olmasına rağmen biraz da risk alarak cazip banko olarak önereceğim safkan  Assimiliation' dır.Bu grubun üzerinde ve böylesine pistleri bugünkü rakiplerinden daha iyi koştuğuna inandığım safkan aradan sonra 2 çim yarışı gördü.Bugün daha hazır geleceği pistte etkili bir yarış
çıkararak ilk birinciliğine ulaşmasını bekliyorum.
Sıralama: 3 - Assimiliation

5.ayak:Günün bir diğer zor yarışı ve süpriz bir sonuç çıkma ihtimalinin yüksek olduğu Cl-6  seviyesindeki yarışı mümkün olduğunca kalabalık geçmeye çalışacağım.
Sıralama: 6 - 9 - 7 - 5 - 3 - 12

6.ayak:Vasat denilebilecek bir grubun maiden yarışında öncelikli atlarım Mukhadram yavruları olan Waterfall, Imajorblush, Starkers ön planda  değerlendirilmeli.Rakipleri ise Uzincso ve Al Daayen' dir.
Sıralama: 11 - 3 - 9 - 5 - 6


Yorum tablomuzdaki safkanların toplamıyla yapılacak altılı ganyan tutarı
54 ytl.dir.

Hepnize bol şanslar diliyorum...

Hiç yorum yok