Header Ads

YENİ EKLENENLER

17 Temmuz 2019 Wolverhampton Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


Atılı ganyan içerisindeki bir kaç yarışta çok öne çıkan safkanların bulunması, bunlardan bazılarının beklenen yarışlarını yapamaması durumunda cazip bir ikramiyenin ortaya çıkabileceği görüntüde olan bugünkü Wolverhampton koşuları için fazlaca da fanteziye kaçmadan bir altılı kurgusu oluşturmaya çalışacağım.Faydalı olmasını umut ediyorum.

Escape Froof :Yıların bana öğrettiği bazı kurallardan birisi  de  "iyi ahırdan kötü at çıkmaz " şeklinde olanıdır.Bunun en canlı örneğini ülkemizin güzide atçıları Aracı ve Kurtel ekürilerinin sahaya getirdiği  sıfır kilometre taylarının gösterdikleri başarılara bakarak daha da iyi anlayabiliriz.Dünyanın en önde gelen yetiştiricilerinden olan Halit Abdullah ekürisine ait olan Escape Proof ' un yarış seçilerek ve hazır durumda getirileceğinden haraketle banko olarak değerlendirilmesini düşünüyorum.Herhangi bir sebeple kötü koşacak olursa, çim pistte yaptığı 3. lüğünde dikkat çeken Lord Of The Alps tek rakibi konumundadır.

Ghaith : İngiltere ' nin önde gelen antrenörlerinden Hugo Palmer tarafından hazırlanan safkan benim program üzerinde en güvendiğim safkan olup direk bankom olacaktır..Ağır sıkletle (63.5 kg.) koştuğu Kempton pistinde Cl-4 seviyesindeki rakiplerle yaptığı mücadelesini çok beğendim.Ağır sıkletine rağmen son metrelere kadar kazanır pozisyonda gelmiş,sonlarda maruz kaldığı hafif faullere rağmen yarıştan kopmayarak yakın ara 4. lük yapmıştı.Daha hazır ve daha uygun rakipler arasında kazanmasını beklediğim safkan direk bankomdur.


ALTILIM

11 - ///   3
11 - 7 - 5 - 2 - 4 - 13
1 - 5 - 4 - 3 - 7
8 - 9 - 7 - 10 - 3
1 - 5 - 3 
1 - // Ghaith  

Tek banko ile : 45 ytl.
İki banko ile:    22.5  ytl.


BOL ŞANSLAR...


Hiç yorum yok