Header Ads

YENİ EKLENENLER

22 Temmuz Windsor Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Bugün bir hayli kalabalık ve performansları biribirlerine çok yakın safkanların birarada start alacağı Windsor koşularında cazip bir  altılı ganyan ikramiyesinin çıkmasını bekliyorum.

 Altılı ganyanın 1. ayağını oluşturan tayların koşusunda, ilk kez koşacak olanlara baktığımda gerek pedigri gerek de satış bedelleri bakımındaan öyle aman- aman dikat çekecek bir tay göremedim.Haliyle yarış görmüş taylar içerisinden son yarışını beğendiğim I Had A Dream benim burada favorim olacaktır.Yine yarış görme avantajlarıyla Mild İllusion ve Mity's Smıle yakın rakip konumundadırlar.

Philipine Cobra: Kısrağın daha önce koştuğu yarışlarına baktığımızda Cl-2 seviyesinde  kazanıp,arkasından yine aynı seviyede koştuğu yarışını 3. olarak tamamlamıştı.Son yarışında ise yine Cl-2 seviyeside koşup 7.olarak bitirdiği yarışında bile kazananın 2 boy kadar arkasında kalmış olmasını bugünkü rakiplerle başedebilmesi için yeterli görüyorum.Alışkın olduğu kadın jokeyiyle kendisine uygun  rakiplerini yanına yaklaştırmadan kazanmasını bekliyorum.Bankomdur.

3 ve yukarı yaşlı safkanların maiden koşusunda ön planda tutulması gerektiğini düşündüğüm Godolphin ekürisine ait Dubai Future ve Al Maktoum ailesinin diğer atı Two Bids' in yanına, ilk startını alacak olan ve Kraliçenin ahırından gelecek  Frankel ' in oğlu İnvictus Spirint' in de yazılması halinde rahat bir koşu izleyebileceğimizi düşünüyorum.ALTILIM

 5 -11 - 4
2 - Philipine Cobra
5 - 3 - 2 - 8
7 - 8 - 3 - 6 - 1
5 - 12 - 8 - 13 - 4
5 - 2 - 3 - 8 - 4

32  ytl.

Saat:03.30

Önemli Not:Çalışmalarım yukarıda belirttiğim saatte bitirilip siteye yayına gönderilmiştir.Yarın yarış saatine kadar altılı şablonumuzu büyük ölçüde etkileyebilecek değişikliklerin olması halinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Güncelleme:İlk ayakta çıkan favori atımız 5 nolu safkan yerine,5. ayağa 13 ve 4 nolu atlar ilave edilmiştir.
saat:12.30

Bol şanslar...Hiç yorum yok