Header Ads

YENİ EKLENENLER

15 Ağustos 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


Değerli dostlar, bugün Ankara ' da altılı ganyana dahil koşular içerisinde 3 handikap ve 1 maiden yarışın yer alması  her nekadar da tahmin yapmamı güçleştirsede, yine de dilim döndüğünce koşularla ilgili düşüncelerimi paylaşacağım.Yapacağınız kuponlarınıza katkı sunmasını umut ediyorum.

1.ayak : İlk yarışında viraj dönüldükten sonra önünde bir set oluşan Tümöz Bey' in sınıf bir safkan olmaya aday oğlu Yarımada adeta usta atlar gibi aralardan çıkarak yarışı kazanmayı başarmıştı.Bugün üzerine tecrübeli apranti bindirilererk sıklet dezavantajı da ortadan kaldırılmış tayın işini iyi bilen bir  ahırından geliyor olmasını da dikkate alarak favori olarak öneriyorum.Rakip olarak, çim pistte katıldığı son yarışında çok güvenilmesine rağmen hayal kırıklığı yaratan ve ilk kez kum pistte koşacak olan Eymenege ve 2 ay ara vermesine rağmen Kayakurt ' u öneriyorum.Yarışı bu  tayların  dışına taşımayacağım.
Sıralama : 1 - 5 - 2

2.ayak : Son katıldığı Kv-6 koşuda virajı gerilerden dönüp iç kulvardan sprint yapmak istemesine rağmen sprint kulvarı daralan ve istenilen sprintini her ne kadar yapamamış olsa da yarışı 4. bitiren Secret Blood benim banko olarak önereceğım taydır.Diğer bahis oyunları için son yarışlarında  starttan geç çıkıp şansını yarışın başında kaybeden Demirkurt ' un KG. çıkarılıp yerine Kulaklık deneneği bu yarışta starttan düzgün çıkarak farklı bir performans ortaya koyabileceğini düşündüğümden değerlendirilmesini öneriyorum.
Sıralam : 4 - Secret Blood

3.ayak:Zor koşuda aprantisi iyi idare edebilirse Turbocu,ağır kilosuna rağmen Döver,kazandığı yarışında çok etkili görünen kısrak Günyeli' nin mutlaka değerlendirilmesini düşündüğüm koşuda, rakip olarak Acartürk, Berkuk ve İstanbul' dan formda gelecek Cabbarreis' in kuponlarda bulundurulmasından yanayım,
Sıralama : 2 - 1 - 4 - 5 - 6 - 7

4.ayak: Tam bu mesafelerin atı olmasına rağmen ilk kez Ankara' da start alacak olmasından dolayı banko olarak öneremediğm Sakalaydın favorimdir.Rakibi, Bursa' dan iyi durumda gelecek Sıkıntı Yok olacaktır. Aslında bunlardan hiçte eksiği olmayan kısrak Mavi Bahar' ı havaların aşırı sıcak olmasından olumsuz yönde etkileneceğini düşündüğümden ve şablonumu  50 tl. sınırını aşırmama prensibimden dolayı ben kuponuma yazmayacağım.
Sıralama: 3 - 4 

5.ayak: Son yarışlarının revanş mücadelesine çıkacak olan Rougnhneck ve Davide arasındaki mücadeleyi sıkleti rakiplerine göre ağır olsa da El Rapido lehine çevirmenin yollarını arayacak.Beraberce değerlendirelim.H.Çizik' li Cucupa süprizdir.
Sıralama: 4 - 6 - 2 - 5

6.ayak : Takibimde olan Bathsheba favorimdir.Rakipleri Made İn Foça, Pearly Gem ve Diabolik olacaktır Wictory Cry yarışın süprizidir.
Sıralama:  2 - 3 - 9 - 6 - 10

Şablonumuz içerisinde yer alan tüm atların yazılması halinde altılı tutarı: 50 tl. dir.

Daha ekonomik oyun düşünen dostlarımız 5 li ganyan kısmını değerlendirebilirler.

Hepinize bol şanslar diliyorum...Hiç yorum yok